Psikolojim bozuldu

At yarışı oynuyor muydu baban küçükken? Spor üzerinden kumar oynayanlarda oluyor bu genelde. Ona at değil insan olduğunu falan söyle. Anladın sen.

Hocam babanızın bu durumlarını kulak ardı edin sadece kendi önünüze bakın. Geleceğe odaklanın. Kendinizi yeterli gördüğünüz an iş bitmiştir. Kimse kimseden üstün değildir bunu aklınızın bir tarafında tutmanızı şiddetle öneririm. Sadece kendiniz ile yarışın başkaları ile değil. Babanız ile konuşmanızda iyi gelebilir size , bir sohbet edin iyi gelebilir iki taraf içinde.

Yorumlarınız için teşekkürler, onu mutlu etmek istememin sebebi onu çok seviyor olmam, her ne kadar bana kızsa da onu seviyorum çünkü o benim babam dediğiniz gibi takmamaya çalışacağım.

Yorumlarınız için teşekkürler, onu mutlu etmek istememin sebebi onu çok seviyor olmam, her ne kadar bana kızsa da onu seviyorum çünkü o benim babam dediğiniz gibi takmamaya çalışacağım.
Seni çok iyi anlıyorum dostum, sadece şunu bil sen elinden geldiğince çabalıyorsun ve emin ol bir gün çabanın karşılığını alırsın. Sadece moral ve motivasyonunu yüksek tut. Hayatta başarılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı