Psikolojim bozuldu

Aamirhain

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben emir bu olay yanlış hatırlamıyorsam 2021'de falan yaşandı o gün ben sda adlı YouTuber'ın Valorant'daki neonla tedaş diye dalga geçtiğini gördüm ve ona çok gülmüştüm tabii okul olduğu için erken yattım ve birkaç saat sonra kalkıp sanki kabus görürmüşcesine vücüdümü sanki ben değil vücüdüm kendisini yönetiyormuş gibi oldu ve annemlere doğru gidip sürekli tedaş tedaş tedaş diye sayıklamaya başladım ve sonra babam o an telaşla beni birkaç kez hızlıca tokatladı ve odama kadar sürükledi odama geldiğimde vücüdümün kontrolunu kendim almıştım ve ayılmıştım ne olduğunu anlayamadım.

Rüya ile psikoloji bozulması imkansız değil mi?
Tedaş'ı anlamadım
İşte arkadaş bir kurgu yapmış. Bakalım kim inanacak diye. TEDAŞ (Türkiye Elektrik Dağıtım)

Ayrıca bende geçen İgdaşı gördüm rüyamda.
İGDAŞ geldi yağlı yağlı...

Son düzenleme:
Benim de Tedaş yüzünden psikolojim bozuldu, her hafta burda ya elektriği kesiyorlar ya trafo patlıyor. "Elektrik Namevcut!" Diyoruz dinleyen yok, adamlar 3 yıldır bize daha iyi bir hizmet için elektriği kesiyorlar.

İşte arkadaş bir kurgu yapmış. Bakalım kim inanacak diye. TEDAŞ (Türkiye Elektrik Dağıtım)

Ayrıca bende geçen İgdaşı gördüm rüyamda.
İgdaş geldi yağlı yağlı...
Bana da cide cide diyen Suriyelilere pide pide dedim.

İşte arkadaş bir kurgu yapmış. Bakalım kim inanacak diye. Tedaş (Türkiye elektrik dağıtım)

Ayrıca bende geçen igdaşı gördüm rüyamda.
İgdaş geldi yağlı yağlı...

Kankacım gerçekten kurgu değil böyle bir şey yaşamıştım kanıtlayamam fakat gerçekten yaşadım önemli olan burada tedaş tedaş diye sayıklamam değil etrafı görebiliyordum fakat kendimi hareket ettiremiyordum sanki vücüdüm kendini hareket ettiriyordu.

Kankacım gerçekten kurgu değil böyle bir şey yaşamıştım kanıtlayamam fakat gerçekten yaşadım önemli olan burada tedaş tedaş diye sayıklamam değil etrafı görebiliyordum fakat kendimi hareket ettiremiyordum sanki vücüdüm kendini hareket ettiriyordu.
Bilgisayarın başında ne kadar uzun süre kaldınız?

Geri
Yukarı