Psikolojim bozuluyor mu yoksa ben mi abartıyorum?

Racnes

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2019'da ders çalışma okumaya kadar verdim 11. sınıftım. 1 ay adamakıllı çalıştım mayıs ayında kendimi çok kastım. Sosyal alanlarımı engelledim, oyun oynamayı yasakladım hala devam ediyorum bu kurala ve gitgide bunalıyorum. Her neyse 1 ay sonra saldım ve yaklaşık bu 2.5 yıl içerisinde ara sira çalışarak kendimi mahvettim. Matematiği seven ben matematikten soğudum. Bir konuyu algılamıyorum neyse mühim olan bu değil, sanırsam bu yıl mayıs ayında yaşadığım şehirde 30 km uzakta bir köye yerleştim, babannemlerin yanına. 2 hafta sonra iş buldum çalıştım. Balya olsun, domates çuvalı veya biber çuvalı taşımak olsun ve bu yaz aylarında ders çalışacağım diye sürekli hırs ede ede cidden günümü vererek çalıştım, sürekli her gün çalışmadım ancak is buldugum gibi gittim. 240 gün kala sınava artık bıraktım işleri toplamda 12-13bin TL kazandım. Gittim kitapların yarısını aldim koy evine internet bağlattım sonra bir takım harcamalarda bulundum bankamda bir miktar kalmıştı ancak yeterli değildi. Ben de mayıs ayında koye gitmemin sebebi olan kripto borsasına tekrar girdim ve 3900 lira kaybettim. Tabii 1.5 ay da kaybettim ders çalışmaya çalışıyorum ancak cidden olmuyor. Şu an ara sıra mobilyacı ile montaja gidiyoruz ve gunluk 100 TL alıyorum ve cidden yetmiyor. Ne yapmalıyım? Tek başıma her gün odada kafayı sıyırmaya yaklaşmış olabilir miyim yoksa sadece benim beynim beni yanıltıyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı