Psikolojim mahvoldu

Kendimi hiç iyi hissetmiyorum, hiç kimseyle anlaşamıyorum, herkes zorba bana zarar verecekmiş gibi hissediyorum ki öyle de, kendimi ezik görüyorum sadece kendim değil herkes öyle görüyor hal ve hareketlerim çok tedirgince ve çok masumca, öz güven 0, kendime hiç çekidüzen veremiyorum e fakiriz de. Abim de zorba. Okuldaki kişilerin yaptığı zorbalıkların aynısı yapıyor, eziyor. Bir laf edincede kavga çıkartıyor her gün her gün bıktım. Bu nasıl hayat çözemedim. Son 3-4 aydır şarkı dinlemekten başka akvite yapamıyorum. Ne yapacağım bilmiyorum. YKS sınavınada hazırlanamıyorum. Her şeyi bıraktım bir çukurun içindeyim. Tek yaptığım şey şarkı dinlemek, bunların çoğu okulla bağlantılı.

Kendimi hiç iyi hissetmiyorum, hiç kimseyle anlaşamıyorum, herkes zorba bana zarar verecekmiş gibi hissediyorum ki öyle de, kendimi ezik görüyorum sadece kendim değil herkes öyle görüyor hal ve hareketlerim çok tedirgince ve çok masumca, öz güven 0, kendime hiç çekidüzen veremiyorum e fakiriz de. Abim de zorba. Okuldaki kişilerin yaptığı zorbalıkların aynısı yapıyor, eziyor. Bir laf edincede kavga çıkartıyor her gün her gün bıktım. Bu nasıl hayat çözemedim. Son 3-4 aydır şarkı dinlemekten başka akvite yapamıyorum. Ne yapacağım bilmiyorum. YKS sınavınada hazırlanamıyorum. Her şeyi bıraktım bir çukurun içindeyim. Tek yaptığım şey şarkı dinlemek, bunların çoğu okulla bağlantılı.

1698434607883.png

Beni de trans kadın olduğum için insanlar eziyor. Bakışlarıyla vs... Hatta yoldan geçen hiç tanımadığım biri küfür de edebiliyor.

Yaptıkları saçma bence bende translara ya da gökkuşağına saygı göstermiyorum ama rencide etmiyorum ya da laf atmıyorum onaların yaptığı zorbalık.

Son düzenleme:
Beni de trans kadın olduğum için insanlar eziyor. Bakışlarıyla vs... Hatta yoldan geçen hiç tanımadığım biri küfür de edebiliyor.

Bende kendimi çok erkek görmüyorum, bana gay eşcinselde diyen var, seni çok iyi anlıyorum.

Ailenle çözmeye çalış, yoksa arkadaşın dediği gibi karakola git. Abinin senden minimum birkaç yaş büyük olduğunu varsayarsak bu yaşta olgunlaşamamış kardeşine böyle davranan birinden hayır gelmez gözün arkada kalmasın aram bozulur filan diye.

Hocam abim benden 7 yaş büyük bir birey olması gerekirken, kendini benim yaşlarda görüyor ergen ergen, zaten yüzde 50 zihinsel engellilik ve hiperaktive bozukluğu var o yüzden böyle. Zorbalık yapıyor 2dk sonra özür dilemeye çalışıp yine aynısını yapıyor daha dün bacağıma tekme attı, hemen özür dileyecek gibi yaptı, şu hayata bak kaç milyon insandan zihinsel engelliside beni bulur. Bende isterim beni eğitecek, sevecek, zorbalık yapmayacak, abilik yapacak ama nerdee. Bir de sapık gay benim oramı buramı okşuyor. Ben nasıl bir şeyin içindeyim çözemedim. Beni bu haytta onun ağlattığı kadar kimse ağlatmadı.

Son düzenleme:
Kaç yaşındasın? Benim de ablam zihinsel engelli. Zihinsel engelli demek zeka geriliği demek. Böyle birisinin normal davranmasını bekleme. Zihinsel engelli ile değil aynı ev, aynı mahallede bile yaşamak büyük sorundur. Ablam zihinsel engelli olduğu için sadist. Muhakemesi yok. Utanma duygusu çok az.
Böyle kişiler kendi kendine bakamaz, kolayca birileri tarafından dolandırılabilirler. Dediğim gibi, zeka geriliği oluyor bunlarda. Bu ciddi bir sorun yani anlayacağın. Bazı zihinsel engelliler uysal olabilir, saldırganlık göstermeyebilir. Benim ablam öyle değil, kendine aşırı güveni var. Ben Dünyayı yönetiyorum veya ben sihir yapıyorum kafasında. Kendini ünlü kişilerin, sanatçıların çocuğu olarak görüyor. ''Ben vehbi koç'un kızıyım.'' veya ''Ben seda sayan'ım'' diyor. Şizofreni teşhisi de konulmuştu buna.

Ayrıca, böyle hasta insanların çocuk yapmasının yanlış olduğunu düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı