Psikolojimi bozan insanı nasıl unuturum?

670404

Picopat
Çok sevdiğim ve değer verdiğim bir insan beni ortada bir sebep yokken bıraktı. Bugüne kadar ona sayısız iyiliğim dokundu, hep onu nasıl daha mutlu etsem diye düşündüm. Onun sevgisinden emindim. 2 yıldır bir kez kötü bir anımız olmadı. Son 2 aydır bana çok soğuk davranıyordu. Telefonlarımı açmamaya ve mesajlarıma cevap vermemeye başladı. Bu davranışı beni iyice meraklandırdı ve korkuttu. Neden böyle davrandığını sorduğumda bile görüldü atıyordu.

Ben de fazla ısrar edince en sonunda cevap verdi ve benimle artık iletişim kurmak istemediğini söyledi. Benim tavırlarımdan rahatsız olmuş, bu yüzden artık beni istemiyormuş. Ona yalvardım, hatam olmamasına rağmen ondan af diledim. Fakat umurunda bile olmadım, kalp kırıcı sözler söyledi ve gitti. Ben gerçekten kötü bir şey yapmadım. Sadece merakımdan dolayı onu çok kez aramam rahatsız etmiş olabilir. Fakat bu bir insanı terk etmeyi mi gerektirir? Sevdiğiniz birisi sizi biraz rahatsız etti diye ondan bir anda nefret eder misiniz? Sırf bu yüzden onu hayatınızdan çıkarır mısınız?

Uzun süredir onun yüzünden kendimi berbat hissediyorum. Bu olaya hiçbir anlam veremiyorum. Diyeceksiniz ki o seni istemiyor, madem beni istemiyordu o zaman neden bana sevgi gösterdi? Ben onun her kötü gününde yanında oldum, hastalandığında yemek yapıp götürdüm, o ise deprem olduğunda bana nasılsın bile demedi, aklına bile gelmedim onun. Daha önce bu kadar değersiz hissettiğimi hatırlamıyorum. Niye durduk yere benden nefret etti? Nasıl bu kadar kalpsiz birisine dönüştü? Yalvarırım birisi bu olaya bir anlam bulsun. Psikolojim mahvoldu artık kafamı duvarlara vuracağım.

Bugün bende durduk yere sevgilim tarafından terk edildim. Belki aldatıldım. Bir erkek arkadaşıyla kol kola, bayağı samimi şekilde fotoğraflarını, alkol içip gezdiği hikayelerini gördüm. Şaka gibi geliyor hala bana. Gerçekten bizimde bu zamana kadar kötü bir anımız yoktu. Gayet mutluyduk, her şey yolundaydı. Birbirimize hep iyi davrandık. Bugün konuştuğum kişi sanki başkasıydı. Hiç beni düşünmeden benden soğuduğunu, beni istemediğini falan söyledi. Ben bu zamana kadar hiç kırmamıştım onu. Sanırım insanlar işine geldiği kadar seninle oluyor. Daha iyisini bulması veya seninle işinin bitmesi sonucu durduk yere terk ediliyorsun.

Bugün bende durduk yere sevgilim tarafından terk edildim. Belki aldatıldım. Bir erkek arkadaşıyla kol kola, bayağı samimi şekilde fotoğraflarını, alkol içip gezdiği hikayelerini gördüm. Şaka gibi geliyor hala bana. Gerçekten bizimde bu zamana kadar kötü bir anımız yoktu. Gayet mutluyduk, her şey yolundaydı. Birbirimize hep iyi davrandık. Bugün konuştuğum kişi sanki başkasıydı. Hiç beni düşünmeden benden soğuduğunu, beni istemediğini falan söyledi. Ben bu zamana kadar hiç kırmamıştım onu. Sanırım insanlar işine geldiği kadar seninle oluyor. Daha iyisini bulması veya seninle işinin bitmesi sonucu durduk yere terk ediliyorsun.
Hocam öncelikle geçmiş olsun, umarım benim gibi psikolojin bozulmaz. Seninkisi en azından açıklanabilen bir şey. Benimkisi aldatma değil, durduk yere beni bırakması. Ve buna hiçbir anlam veremiyorum.

Hocam öncelikle geçmiş olsun, umarım benim gibi psikolojin bozulmaz. Seninkisi en azından açıklanabilen bir şey. Benimkisi aldatma değil, durduk yere beni bırakması. Ve buna hiçbir anlam veremiyorum.

Teşekkürler sana da geçmiş olsun. Umarım bir cevap bulabilirsin. Bazı insanlar çok değişik ben bunu anladım. Onların kötülüğü sadece iyi, hassas kalpli insanları üzüyor. Kendileri hayatında hiçbir değişiklik yok gibi geziyordur buna eminim. En kısa sürede toparlanırız umarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı