Psiphon 3 güvenilir mi?

sakal5323

Hectopat
Psiphon 3 programı nasıl, güvenilir mi? Önceden Windows 10 mağazasından VPN yüklemiştim, bütün dosyalarım şifrelenmişti. Bununla aynı sorunu yaşar mıyım?

Bir zamanlar kullanmıştım tavsiye etmem. Sebebi hem güvenlik açısından sıkıntılı ayrıca işe yaramıyor bence. İlla VPN lazımsa diğerlerine yönel.

Şuanlık işime yarıyor ama güvenlik açısından ne gibi problem çıkartabilir sağlıklı güvenilir vpn pek bilmiyorum tavsiye ederseniz sevinirim.

Şu anlık işime yarıyor ama güvenlik açısından ne gibi problem çıkartabilir sağlıklı güvenilir VPN pek bilmiyorum tavsiye ederseniz sevinirim.

Virüs olabilir indirdiğin yerlerde programın kendisi sıkıntılı olabilir vb. ücretsiz VPN sağlayıcıları kaliteli olmuyor ülke kısıtlaması vb. olduğundan. Benim tavsiyem Hotspot Shield olur ben en çok bundan memnundum fakat ben ücretsiz versiyonu kullanmamıştım. Sosyalde korsana destek yok. Ama sen ufak bir araştırma ile Full hale getirebilirsin programı :D.

Peki hız durumu nedir dosya çalma gibi problemler yaşarmıyım veya ne bileyim bir şifreli yere giriş yaparken şifremi kaydetme olayları filan varmı şimdi sorunu yaşadım tekrar yaşamak istemiyorum.

Birkaç yıldır çeşitli sebeplere kullandım. Özellikle Wikipedia kapalıyken ödev hazırlamak için çok kullandım. En hızlı ülke deyince bağlandığı yer kafasına göre oluyor ben direkt Almanya'ya bağlanıyorum bence daha iyi oluyor. Hız olarak internetim zaten yavaş. Pek bir şey fark etmiyor olsa gerek. Genel VPN yavaşlığı var tabii.
Herhangi bir şekilde dosya şifreleme ile falan karşılaşmadım. Herhangi bir hesabım da çalınmadı. Bilgisaayrımda tespit ettiğim ya da etkisini fark ettiğim kötü amaçlı bir yazılım da olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı