PSN doğrulama kodu gelmiyor

arthur.morgan4

Decapat
PSN hesabımda 2AD etkinleştirdim ve giriş yaparken telefonuma gelen SMS'deki kodu yazmam lazım fakat şu an giriş yaptığımda SMS bana gelmiyor. Bilgisayardan denedim olmadı, başka Browser'dan denedim yine olmadı. En son telefon uygulamasından denedim, bu sefer de sunucuyla olan bağlantı kesildi deyip attı uygulamadan. Bu durum sizde de böyle mi? Nasıl çözerim?

Bende de aynı sorun var kardeşim. Çok fazla denemeni tercih etmem. Hesabın kitleniyor. Ben şifremi unutmuştum sonra şifremi sıfırlamak için e posta gönderdiler. Telefon numaramı yöntem olarak seçtim sonra kod gelmedi. Çok fazla deneyince sunucu deyip attı, sonra şifre denemelerine başladım. Çok fazla hatalı giriş olunca hesap kitlendi. Şifreyi sıfırlayın açılsın yazıyordu. Sıfırlayacağım kod gelmiyor. Akşam üstü PS 5'e girdim ben PS ağına giriş yapın yazacağını sandım. Çevirimiçi gördüm kendimi. Çok şaşırdım. Hesabın kilidini akşam üstü kaldırmışlardı ama sorun şu: Ben şifremi bilmiyorum vebilirsem de kod gelmeyecek. Başka bir hesaptan, başka bir numaradan denedim, ona da kod gelmedi. Arkadaşlarım da denedi, onlara da gelmedi. Genel bir sıkıntı var sanırım. Pazartesi gününü beklemekten başka çare yok. Müşteri hizmetleri çözüyormuş.

Acaba hesabım hacklendi mi diye kontrol ettim ancak şifrede, e-postada ve telefon numarasında bir değişiklik yoktu. Doğrulama kodunu daha yeni eklemedim neredeyse 1 yıldır doğrulama kodu ile giriş yapıyorum. Böyle bir olay daha dün ilk defa başıma geldi

Acaba hesabım hacklendi mi diye kontrol ettim ancak şifrede, e-postada ve telefon numarasında bir değişiklik yoktu. Doğrulama kodunu daha yeni eklemedim neredeyse 1 yıldır doğrulama kodu ile giriş yapıyorum. Böyle bir olay daha dün ilk defa başıma geldi
Bende hesabı açtığımdan beri yani 3 yıldır önceden bir hesaptada kullanıyodum o kalıcı ban yedi ilk defa başıma geldi bu olay eğer herkeste varsa sistemseldir pazartesi gününü beklemekten başka çare yok
3-4 saattir bende aynı sorunu yaşıyorum. Sizde düzeldi mi?

Şikayetvar da biraz dolandım bu tartışma cuma günü başlamış ve cuma günü müşteri hizmetleri açık olduğu için sorun çözülmüş perşembe günü bende her şey normaldi cumartesi telefonuma format attım yedek almama rağmen PS appden çıkış yaptı ve şifremi hatırlamıyordum şifremi sıfırlayacağım kod gelmiyordu çok fazla hatalı giriş yapınca hesabım kitlendi ama kitlenmesine rağmen PS 5 de PSN'e giriş yapılıydı sonra tekrar denedim hesabın kilidi açılmış bu sefer kilitli yazcağına e posta veya şifre yanlış yazdı biraz daha üstüne gitmedim kitlenmesin diye tekrardan hesabımın çalınma ihtimali imkansız çok.

2B6C9896-A9A8-452E-9EDF-61EDA1656209.png

Bende hesabı açtığımdan beri yani 3 yıldır önceden bir hesaptada kullanıyordum o kalıcı ban yedi ilk defa başıma geldi bu olay eğer herkeste varsa sistemseldir pazartesi gününü beklemekten başka çare yok.

Şikayetvar da biraz dolandım bu tartışma cuma günü başlamış ve cuma günü müşteri hizmetleri açık olduğu için sorun çözülmüş perşembe günü bende her şey normaldi cumartesi telefonuma format attım yedek almama rağmen PS appden çıkış yaptı ve şifremi hatırlamıyordum şifremi sıfırlayacağım kod gelmiyordu çok fazla hatalı giriş yapınca hesabım kitlendi ama kitlenmesine rağmen PS 5 de PSN'e giriş yapılıydı sonra tekrar denedim hesabın kilidi açılmış bu sefer kilitli yazcağına e posta veya şifre yanlış yazdı biraz daha üstüne gitmedim kitlenmesin diye tekrardan hesabımın çalınma ihtimali imkansız çok.

2B6C9896-A9A8-452E-9EDF-61EDA1656209.png

Galiba hesap kitlenmemiş hesaba giriş kitlenmiş hatalı bir şifre yazdığımda da hesabınız kilitli yazıyordu akşam yine hatalı şifre yazdım bu sefer aynı hatayı vermedi şifremi sıfırlayacağım ama kod gelmiyor.

415B6859-B317-402A-A787-312B99C90AEC.png

Ben format vesayire atmadım. PSN uygulamasına giriş yapayım dedim. Ancak kod gelmiyor. Formatla falan bir ilgisi yok bence.

Formatla bir ilgisi yok zaten ben sadece bana olan olayları anlatdım benim arkadaşlarımda denedi onlara da kod gelmedi bizim elimizden gelen bir şey yok müşteri hizmetleri çözer anca.

Yeni konular

Geri
Yukarı