Çözüldü Psn Fortnite yeni hesapta "bu hesap zaten daha önceden bir Psn hesabına bağlanmıştır'

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Eraph

Decapat
Yer
Tekirdağ/Türkiye
Daha fazla  
Ben internetten yeni bir Fortnite hesabı aldım. Aldım ve bana şunu dedi 'bu hesap zaten daha önceden bir Psn hesabına bağlanmıştır' Psn ile bağlantıyı keser isem bütün skinler gidecek. Kesmez isem param boşa gidecek. Anlamayan olacak eminim. O yüzden konuyu daha çok açıyorum. Ben S5 skinleri olan bir hesap aldım. Sonra Psn ile giriş yaparken Epic Games hesabında activate bölümünden şu kodu gir. (Örnek: Dat3VYav9) girdiğim zaman zaten Psn ile giriş yapılmış diyor. Ne yapmam lazım, yardım edin bana.

Çözüm
O satın aldığınız arkadaş kendi PSN hesabına eklemiş. Epic games sitesine girip ayarlar, hesapdan erişim bölümünden PSN bağlantısından çıkın. Kod isterse satın aldığınız arkadaşa sorun.
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı