Excalibur G911 GPU stres testi sonuçları nasıl?

Stabil olması, sessiz ve uzun pil ömrü, güvenlik gibi özellikleriyle Windows'a göre çok çok önde ama bir problem var ki bu iyi yanları tamamen götürüyor. Birçok uygulamayı sanal makine kurmadan kullanamıyoruz. Neyse kaliteli bir Windows laptop alacağız gibi duruyor.

ASUS TUF Ryzen 7 7735 kullanmıyor muydu yoksa denk geldiği işlemciye göre mi yorumladınız?
Gerçi doğru ben hafıza ve RAM farklarını unuttum. Ayrıca Casper QHD 2560x1600 Çözünürlüğe sahip 165 Hz.
Hocam g911 den uzak durun donanımsal olarak fanlar çok ses çıkarıyor. Boş ekranda bile gpu fanı durmuyor, diğer çoğu laptopda duruyor , 2400rpm biri diğeride 2000rpm dönüyor. Ses sorunu bence büyük problem.

Hocam G911'den uzak durun donanımsal olarak fanlar çok ses çıkarıyor. Boş ekranda bile GPU fanı durmuyor, diğer çoğu laptopta duruyor, 2400RPM biri diğeride 2000RPM dönüyor. Ses sorunu bence büyük problem.

Cihazı alalı 1 sene oldu nasıl uzak durayım? Bugün servise verdim bakımları yapıldı. Şarjdayken gayet iyi anlaşıyoruz da diğer türlü biraz üzüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı