Çözüldü PSN Giremiyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

itsAtaken

Kilopat
Arkadaşlar bugün neredeyse 12 saat oyun oynadım. Ama tabi 3-4 saat aralıkla dinlendirdim makineyi. Bu 12 Saat'in yaklaşık 8 saati online, Ghosts ile geçti.
Saat 19:00 gibi kapatmıştım, 21.00 De açtım. Biraz Gta oynadıktan sonra yine ghosts girmek istedim ve her zamanki gibi Multiplayer'a tıkladıktan sonra giriş yapmaya çalıştım. Neden olduysa bana 807.....'li bir hata kodu veriyor ve PSN'den çıkışınız yapıldı diyor.

Neden olduğunu anlamadım ? Daha 2 saat öncesinde çalışan şey durduk yere niye durdu ? Bilgisayardan da deniyorum öyle kalıyo nedense. Çıldıracam arkadaşlar. Tarih ve saat ayarlarına baktım, dns ayarlarını değiştirdim, kablolu-kablosuz bağlantı denedim, modemi resetledim...

Edit: Biraz önce bilgisayardan yine girmeyi denedim ve şu an bakım aşamasında filan yazıyor Türkçe bölümünde. Acaba bu yüzden açılmıyor olabilir mi ? Böyle olsa PSN'den çıkışınız yapıldı yerine, bakım var yazması gerekmez miydi ? Bilmeseniz de bir şeyler yazın arkadaşlar.

Son düzenleme:
Şu an makineyi yine açtım ve girişe tıkladım. Hiç bir şey olmamış gibi açıldı. Aslında hata kodunun tamamını yazmak için girmiştim.

Neden böyle saçmalıklar oluyor ? Mide bulandırıcı.

Bugün genel bir bakım vardı sistemde. Bakım olduğu zaman "bakım var" diye bir uyarı vermez psn. Sitesini takip etmeniz yeterlidir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı