Psn oyun nasıl alınır?

Bu PSN'in zaten kronik hastalığı. Maximum kartımı zar zor tanıtabilmiştim sisteme. Tanıttıktan sonra da bir süre satın alırken "Kart bilgileri geçersiz." sorunu yaşamıştım. Şu an bir sorun yok. Normal kredi kartı ekliyorsanız eğer bir sorun olmaması lazım. Sanal kart ya da debit kartlarda sıkıntı çıkarabiliyor sistem. Bu şekilde çok sorun çeken var. Ancak problem yaşamayan, alışveriş yapanlar da oluyor. İlginç bir sistem PSN. :D
Bazen bu saçma sapan sorunlar yüzünden ve gamepad'e hala alışamadığımdan dolayı Playstation 4'ü satıp Xbox One almak istiyorum ama yeni çıkacak Uncharted 4 beni durduruyor :)

Bazen bu saçma sapan sorunlar yüzünden ve gamepad'e hala alışamadığımdan dolayı Playstation 4'ü satıp Xbox One almak istiyorum ama yeni çıkacak Uncharted 4 beni durduruyor :)
Xbox'un Live sistemi gerçekten muazzam. PSN'de biraz sabırlı olmak gerekiyor, yoksa çok sinir bozucu olabiliyor. :D

XBox almak için sebep yok ki. Onun yerine PC almak kat ve kat daha mantıklı. Exc. oyun kalmadı konsolda. XBox'ta 30 FPS oynamak yerine PC'de 60 FPS oynarsın. Gears Of War, Quantum Break falan hep çıkacak ki Quantum Break çıktı. Duruma bağlı Scalebound falan da çıkabilir PC'ye.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı