Psn oyun nasıl alınır?

Hangi bölümü yanlış giriyorum acaba? Herşeyi denedim olmuyor. Adres doğru yazın demişler forumlarda onu da yaptım olmadı. acaba ininal kart iş görür mu?
Ben de İninal Kart ile sonuç alamadım deli oldum resmen. En sonunda Paypal Nakit Kart aldım onunla deneyeceğim.

Hazır in.dirim varken almak lazım. Ama kart kabul etmiyor. İninal ile yapan da var. Ben henüz denemedim. Ama kredi kartı olmuyor.
Ben de İninal kartla deneyince kart numarasına yanlış diyor. Diğer sitelerden çok alışveriş yaptım bu kartla yanlış olmasının imkanı yok.

Ben de İninal kartla deneyince kart numarasına yanlış diyor. Diğer sitelerden çok alışveriş yaptım bu kartla yanlış olmasının imkanı yok.
Bu da sonuç vermezse yurtdışı hesabı açalım bari.İngiltere ile aynı oluyor indirimler. 2. el kutulu oyunlar bizim burda pahalı. Fifa 16 için 200 lira istedi adam.

Bu da sonuç vermezse yurtdışı hesabı açalım bari.İngiltere ile aynı oluyor indirimler. 2. el kutulu oyunlar bizim burda pahalı. Fifa 16 için 200 lira istedi adam.
Çok istemiş sıfırı o kadar zaten. Sahibinden.com'da 90 TL'ye satanı gördüm hatta linkini atayım bir bak istersen Fifa 16 - Playstation 4 - Türkçe - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 287885361. Konsol Kulübü gibi sitelerde uygun fiyata oyunlar var ikinci el veya sıfır ve güvenilir bakabilirsin :)

Bu PSN'in zaten kronik hastalığı. Maximum kartımı zar zor tanıtabilmiştim sisteme. Tanıttıktan sonra da bir süre satın alırken "Kart bilgileri geçersiz." sorunu yaşamıştım. Şu an bir sorun yok. Normal kredi kartı ekliyorsanız eğer bir sorun olmaması lazım. Sanal kart ya da debit kartlarda sıkıntı çıkarabiliyor sistem. Bu şekilde çok sorun çeken var. Ancak problem yaşamayan, alışveriş yapanlar da oluyor. İlginç bir sistem PSN. :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı