PSN+ oyunları ücretsiz veriyor mu?

Kenglesy

Decapat
Daha fazla  
Bu yaz PS Plus almayı düşünüyorum ama sadece indirim yapıyor diyenler oluyor.
Acaba PS 4 için PS Plus ne kadar oyunu ücretsiz yapıyor ve almaya değer mi?
Ek olarak ailem ile oyun oynayacağım o yüzden alıyorum da, ailecek oynanacak güzel oyunlar var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu yaz PS Plus almayı düşünüyorum ama sadece indirim yapıyor diyenler oluyor.
Acaba PS 4 için PS Plus ne kadar oyunu ücretsiz yapıyor ve almaya değer mi?
Ek olarak ailem ile oyun oynayacağım o yüzden alıyorum da, ailecek oynanacak güzel oyunlar var mı?
PS Plus’ın 3 kademesi var. En uygun olanı alırsanız indirimlerin yanında aylık olarak oyunlar alırsınız. Bu oyunlari duyururlar bunu bunu vereceğiz diye. Eğer orta ve üst paketi alırsanız da geniş bir oyun kütüphanesine erişirsiniz. Almaya değer, güzel oyunlar da elbet bulursunuz ailenizle oynayacak. Dediğim gibi kütüphane geniş. Sadece indirim verilmiyor, aylık oyunlar da alacaksınız.

PS Plus'ın 3 farklı üyelik sistemi mevcut.

1'incisi, Essential: Bildiğimiz PS Plus'ın yeni adı. Her ay 3 ya da 4 ücretsiz oyun vermekle birlikte, 100 GB kayıt depolama alanı ve PS Plus'a özel içerik ve indirimler sunuyor.

2'ncisi, Extra: Essential üyeliğin özelliklerini de sunmasının yanı sıra, aynı Game Pass servisi gibi içerisinde 100'den fazla oyunu, aylık ya da yıllık ücretin dışında başka hiçbir ücret ödemeden indirip oynama fırsatı sunuyor. Ayrıca Ubisoft+ üyeliği de yanında hediye olarak geliyor.

3'üncü ve en üst seviye üyelik olan Deluxe: Essential ve Extra üyeliği de kapsayan bu paket, yeni çıkmış (Ya da çıkacak) oyunları 2 saatlik deneme fırsatı sunmanın yanı sıra; klasik PS1, PS2 ve PSP oyunlarının yanı sıra, PS4'ün hit haline gelmiş oyunlarını da (Uncharted, The Last of Us vs.) İndirip oynamana olanak sağlıyor.

PS Plus'ın 3 farklı üyelik sistemi mevcut.

1'incisi, Essential: Bildiğimiz PS Plus'ın yeni adı. Her ay 3 ya da 4 ücretsiz oyun vermekle birlikte, 100 GB kayıt depolama alanı ve PS Plus'a özel içerik ve indirimler sunuyor.

2'ncisi, extra: Essential üyeliğin özelliklerini de sunmasının yanı sıra, aynı Game Pass servisi gibi içerisinde 100'den fazla oyunu, aylık ya da yıllık ücretin dışında başka hiçbir ücret ödemeden indirip oynama fırsatı sunuyor. Ayrıca Ubisoft+ üyeliği de yanında hediye olarak geliyor.

3'üncü ve en üst seviye üyelik olan Deluxe: Essential ve extra üyeliği de kapsayan bu paket, yeni çıkmış (ya da çıkacak) oyunları 2 saatlik deneme fırsatı sunmanın yanı sıra; klasik PS1, PS2 ve PSP oyunlarının yanı sıra, PS4'ün hit haline gelmiş oyunlarını da (Uncharted, The Last of Us vs.) İndirip oynamana olanak sağlıyor.

Tamamdır reis çok teşekkür ederim bilgi için

PS Plus'ın 3 kademesi var. En uygun olanı alırsanız indirimlerin yanında aylık olarak oyunlar alırsınız. Bu oyunlari duyururlar bunu bunu vereceğiz diye. Eğer orta ve üst paketi alırsanız da geniş bir oyun kütüphanesine erişirsiniz. Almaya değer, güzel oyunlar da elbet bulursunuz ailenizle oynayacak. Dediğim gibi kütüphane geniş. Sadece indirim verilmiyor, aylık oyunlar da alacaksınız.

Tamamdır en uygun olanı extra gibi duruyor. Yardım ettiğiniz için teşekkürler.

PS Plus almak istiyorsanız 3 üyelik şekli var.
Fotoğraftaki gibi buradan en mantıklısı bana göre extra ama eski klasikleri oynamak istiyorsanız Deluxe'de bakabilirsiniz essentiala hiç bakmayın bile listedeki en saçma üyelik şekli katalogdaki oyunlarda şu şekilde Oyun kataloğu

Dosya Ekleri

• images (1) (1).jpeg
    images (1) (1).jpeg
    28,5 KB · Görüntüleme: 11

Yeni konular

Geri
Yukarı