PSN Plus kardeşliğiyle oynanan oyunlar kardeşlik bitip PSN Plus alınsa tekrar oynanabilir mi?

KasYah

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, öncelikle PSN Plus'ta F1 23 var. Ben PSN Plus almak yerine PSN Plus olan arkadaşımla kardeşlik yapsam, kütüphaneme o aylık 3 oyunu kaydetsem, kardeşlik bitse ve kendim PSN Plus alsam oynayabiliyor muyum? Kütüphane değil, aylık oyunları söylüyorum.

Büyük ihtimalle olmaz. Çünkü o oyun arkadaşının PSN Plus üyeliğine ekleniyor. F1 23 arkadaşının PSN Plus üyeliğine eklenecektir. Senin arkadaşınla PSN kardeşliği yapman gerekir ilerleyen dönemde o oyunu oynamak için.

Büyük ihtimalle olmaz. Çünkü o oyun arkadaşının PSN Plus üyeliğine ekleniyor. F1 23 arkadaşının PSN Plus üyeliğine eklenecektir. Senin arkadaşınla PSN kardeşliği yapman gerekir ilerleyen dönemde o oyunu oynamak için.

Hocam PSN Plus aldım bile :D,ya siz buradayken bir sorum olacak, sizce aylık PSN plusmu alsam, yoksa Xbox One S geçip aylık gamepassmi alsam.

Eğer PS4 veya PS5 konsolun varsa yıllık PSN Plus üyeliği alarak oyun oynamaya devam edebilirisin. Eğer şu an hiçbir konsolun yoksa PlayStation veya Xbox konsolların özelliklerine ve avantajlarına bakarak hangisi senin için daha uygunsa onu alabilirsin. Kendimden örnek verirsem. Yıllar önce konsol alırken PlayStation 4 almıştım, özel oyunları olduğu için ve hiç pişman olmamıştım.

Eğer PS4 veya PS5 konsolun varsa yıllık PSN Plus üyeliği alarak oyun oynamaya devam edebilirisin. Eğer şu an hiçbir konsolun yoksa PlayStation veya Xbox konsolların özelliklerine ve avantajlarına bakarak hangisi senin için daha uygunsa onu alabilirsin. Kendimden örnek verirsem. Yıllar önce konsol alırken PlayStation 4 almıştım, özel oyunları olduğu için ve hiç pişman olmamıştım.

Teşekkürler, şu an PS4'ten aylık PSN'le devam edeyim umarım PSN beni uzun süre götürür, sonuçta dandik oyunlar 600TL, zaten PSN alma sebebim F1 23.

Hayırlı olsun güle güle oyna. Bende çok seviyorum F1 23 oyununu. Oyun oynamayı seviyorsan sana tavsiyem PS Plus extra veya PS Plus Deluxe paketlerini alabilirsin. Oyun kütüphanesi sayesinde çok fazla oyuna erişimin oluyor. Ben önceden her ay oyun almaya çalışıyordum ama şimdi yeni gelen kütüphane sistemi sayesinde, bazen yeni çıkan oyunları alıyorum. Her ay 10'dan fazla oyun ekleniyor kütüphaneye. Bütün oyunları deniyorum.

Merhaba, öncelikle PSN Plus'ta F1 23 var. Ben PSN Plus almak yerine PSN Plus olan arkadaşımla kardeşlik yapsam, kütüphaneme o aylık 3 oyunu kaydetsem, kardeşlik bitse ve kendim PSN Plus alsam oynayabiliyor muyum? Kütüphane değil, aylık oyunları söylüyorum.

Bildiğim kadarıyla olmuyor hocam. Xbox One S konusunda ise şöyle söyleyebilirim eğer bütçenizi arttırabilirseniz Series S'e geçmeniz daha iyi olacaktır, hem Game Pass kütüphanesi hem de yeni nesil oyunları oynama avantajınız olur. Ama böyle bir durum yoksa PS Plus ve Game Pass kütüphanesi arasında karşılaştırma yapıp ona göre Xbox One S'i tercih edebilirsiniz.

Geri
Yukarı