PS'nin Cyberpunk iadelerini kabul etmesi

Konsol versiyonunun hali içler acısı olduğu için normaldir. Ryzen 1500X ile şehir içinde gezmek can sıkıcı oluyordu, takılma hisleri, anlık FPS düşüşleri ne ararsan. Şimdi 3300X ile oynuyorum hepsi gitti. En başında bunun PS4 gibi konsollarda oynanabilir olacağını düşünmeleri komikti. @körbiginar PC'de düşük, önerilen gereksinim diye bir olay var. Onları karşılıyorsan zaten iyi kötü oynuyordun. Konsol tarafı bugdan geçilmiyordu şu anda nasıl bilmiyorum PC tarafı sorunsuz gibi.

Hocam öyle öyle olmasına lakin PC tarafı da mükemmel değildi. Sık sık 10FPS gibi değerlere düşüyordum.
Yine de oynayıp bitirdim artık. Üstüne çok düşünmemek lazım.

Hocam öyle öyle olmasına lakin PC tarafı da mükemmel değildi. Sık sık 10FPS gibi değerlere düşüyordum.

Testini kendim de yaptım işlemciye bu kadar yüklenen ilk AAA oyun diyebilirim. Kalabalık ayarını düşük veya orta yapmak önemli.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir de oto kayıt çok can sıkıyor ben onu kapatmakla çözmüştüm 1500X kullanırken. Anlık düşüşlerin temelinde o var. Arada F5 tuşuna basıp manuel kayıt yapıyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı