PSP 1004 Kırma

arkham

Kilopat
Makaleler
51
Daha fazla  
Yakın bir dostumuzun kardeşinin PSP 1004 modeli var. Cihazı kırıp internetten oyun indirip oynamak istiyor. Bende size danışıp yardım almak istedim. Bu işlerden anlayan, bize yardım edecek biri var mı?

Hiç şaşırmadım abi anladığına ;) Şuan yüklü sürüm; 3.10 OE-A yazıyor. Cihaz hiç dokunulmamış, kırılma işlemi falan denenmemiş öyle dendi bana. Ben 6.60 update yapıp öyle kırmaya çalışacaktım fakat 6.60 update yükleyecekken şöyle bir hata verdi;

JF3vSQs.jpg

Cihaza dokunulmamış mı :) 3.10 OE-A dediğin kırılmış Firmware'in ta kendisi :) Gerekli adımları yazıcam ;)

Demek PSP sahibi de anlamıyor bu işten ;) Tamam abi bekliyorum yazacağım adımları umarım çözeriz bu işi. Peki abi madem bu kırılmış versiyon neden oyunlar açılmıyor? Birkaç oyun indirmiş CSO formatında cihaz görüyor oyunu resim falan geliyor fakat oyuna tıklayınca şöyle bir hata veriyor bu nedendir?

FKRR6XH.jpg

Aslında benimde psp vardı bende kırdım ama sonra bozuldu garantide gittiği için çöp oldu. Bence kırmadıysan kırmadan önce bir düşünmelisin.

Cihaza dokunulmamış mı :) 3.10 OE-A dediğin kırılmış Firmware'in ta kendisi :) Gerekli adımları yazıcam ;)

Recep abi bana dün bu yazısı ile rehber yazıp hangi adımları yazacağımı söylemişti. Sizin attığınız rehberde 5.50 Prome-4 Firmware sürümüne sahip PSP için, benim ki ise 3.10 OE-A.

Recep abi sesimizi duy Recep abi yardım elini uzat kurtar bizi
;)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı