PSP 1004 Kırma

Sevgili arkham, daha rehberin ilk cümlesini bile okumamışsın. Recep'in Özel Mesaj limitini neden 500 yaptığını şimdi daha iyi anlayabiliyorum.

Sevgili Burak Alkan, sizde benim konuda verdiğim cevapları bile okumamışsınız. Rehberdeki ilk cümle şu şekilde; '' 5.50 Prome-4 Firmware sürümne sahip PSP'nizi 6.60 PRO-B10'a güncellemek için ilk yapmanız gereken cihaza 6.60 Orijinal Firmware yüklemek.'' olmakla birlikte benim de yukarıda verdiğim cevapta ki gibi 6.60 güncellemesini yaparken hata aldığımı söylemekle kalmayıp resim eklemiş bulunmaktayım ama siz hala rehberin ilk cümlesini bile okumamış diyorsunuz. Lütfen cevabınızı verip uyarmadan önce dikkatli ve öz verili olursak hepimizin faydasına bir hareket olmuş olur. Ayrıca konuyla ilgilenip yardım etmeye çalıştığınız için teşekkür ederim.

Rehberi okumadım ama ben kendim yaptığımda önce formatlayıp orjinal fwye getirdikten sonra yapmıştım. Belki yardımcı olur.

Rehberi okumadım ama ben kendim yaptığımda önce formatlayıp orjinal fwye getirdikten sonra yapmıştım. Belki yardımcı olur

Recep abi dün yapmam gereken adımları yazacağım demişti, ondan haber bekliyorum. Sistem ayarlarından Restore Default Settings var onu mu diyorsun? Denedim fakat o da olmadı yine güncelleme yaparken hata veriyor.

- - - Güncellendi - - -

Bugün bu sorunla ilgili PSP işleriyle uğraşan bir bakkala götürüp anlattım sorunu 50 TL hallederim diyor ama kesin değilmiş ;)

- - - Güncellendi - - -

Eğer siz güvenin yaparlar diyorsanız yaptıralım?

- - - Güncellendi - - -

Rehberi okuyun ve rehberde anlatılan yöntemle güncellemeye çalışın.

Maalesef olmuyor. Defalarca denedim fakat yukarıda attığım resimde ki hatanın aynısını veriyor. Lütfen yardım edin yok mu yardımcı olacak birisi?

Son düzenleyen: Moderatör:
50 Tl istemiş. Bakkal değil çakal. Cihazı güncelleyeceğiz fakat sizin okuma ve sabır konusunda biraz daha özen göstermeniz gerek.

Rehberde 5 adım var. Bu 5 adımı yaptıktan sonra bir kez daha deneyin.

Tamam biraz daha özen gösteririm sorun değil fakat cihaz benim değil arkadaş biraz aceleye getiriyor ne oldu haber yok mu yaptın mı falan diye o yüzden sormak sorunda kalıp çözüm arıyorum sürekli. Tamam tekrar deniyorum şimdi 5 adımı. Bakkal şöyle bir işlem lazım dedi; Cihazın ilkf yani fabrika sürümüne döndürüp anakartta kurulu olan sürümüne döndürüp öyle üstüne 6.60 yüklememiz lazım dedi. Şuan ki 3.10 OE-A üstüne kurulamazmış.

- - - Güncellendi - - -

Maalesef denedim olmuyor,5. adıma gelemedim bile hala resimde ki hatayı veriyor. Başka önerileriniz nedir?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı