PSP 3.10 OE-A sürümünü 6.60 yapma

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Şimdi sen ilk iş buradan bi Hellcat indir:

Recovery Flasher v1.65, PSP Hacks - PSP Slim Hacks

-İndirdikten sonra RECOVERY klasörünü ms0:/PSP/GAME/ içine at
-Sonra Resmi 5.00 Sony güncellemesini indir ve "500.PBP" olarak adlandırıp kök dizine at
-Şimdi XMB'den programı çalıştır

Eğer şöyle bir hata alırsan:

"This program needs at least 2.71 to work properly...
If running on 3.52 or lower launch this program from the XMD and make sure kernel is set to 3.xx"

Recovery menu aç ve homebrew kernel ayarını 1.50'den 3.10 yap.

RECOVERY atıp çalıştırdıktan sonra mı 5.00 güncellemesini atıp çalıştıracağım abi? Ayrıca bu XMB dediğiniz ana dizinden game/memory stick mi? Daha önce PSP ile hiç uğraşmadım abi. Yanlış bir şey yapıp cihaza zarar vermek istemem, sırayı doğru yapayım.

- - - Güncellendi - - -

Hellcat indirip dediğin yere attım aynı şekilde 5.00 OFW indirip attım PSP/UPDATE klasörüne. 5.00 güncellemesinden önce Hellcat çalıştırdım sorunsuz açıldı program fakat birçok seçenek çıktı. Şimdi hangi adımları izleyip devam edeceğim?

- - - Güncellendi - - -

Recep abi zor oldu ama sonunda 3.10'dan kurtulup 5.00 geçtim hatta şöyle bir sürpriz oldu şuan 6.60 yüklü :D Fakat şöyle bir sorun var CFW olarak PRO B-10 ve PRO B-9 denedim ikisinde de oyuna girerken şöyle bir hata veriyor; '' The Game Could Not Be Started (80020321)'' ​Bunun çözümü nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de vardı bir zamanlar. Eski bir CFW yüklüydü. Yanlışlıkla Flash dosyalarını silmiştim. Doğal olarak PSP Brick olmuştu. Neyse ki tamir edilebilir bir anakarta sahipti ve pandora battery ile tamir etmiştim. Sonradan PSP forumlarındaki güncel sürümü kurup oynuyordum. Ve sonrada satmıştım :)

RECOVERY atıp çalıştırdıktan sonra mı 5.00 güncellemesini atıp çalıştıracağım abi? Ayrıca bu XMB dediğiniz ana dizinden game/memory stick mi? Daha önce PSP ile hiç uğraşmadım abi. Yanlış bir şey yapıp cihaza zarar vermek istemem, sırayı doğru yapayım.

https://www.technopat.net/forum/el-konsollari/19465-xmb-nedir.html

- - - Güncellendi - - -

Hellcat indirip dediğin yere attım aynı şekilde 5.00 OFW indirip attım PSP/UPDATE klasörüne. 5.00 güncellemesinden önce Hellcat çalıştırdım sorunsuz açıldı program fakat birçok seçenek çıktı. Şimdi hangi adımları izleyip devam edeceğim?

Yazının hiçbir yerine 5.00'ı PSP/UPDATE klasörüne atmanı söylemedim :)
- - - Güncellendi - - -

Recep abi zor oldu ama sonunda 3.10'dan kurtulup 5.00 geçtim hatta şöyle bir sürpriz oldu şuan 6.60 yüklü :D Fakat şöyle bir sorun var CFW olarak PRO B-10 ve PRO B-9 denedim ikisinde de oyuna girerken şöyle bir hata veriyor; '' The Game Could Not Be Started (80020321)'' ​Bunun çözümü nedir?

https://www.technopat.net/forum/el-konsollari/19467-cozum-psp-80020321-hatasi.html ya da rehberin sonuna bak.

Ben şu şekilde 6.60'a yükselttim. Öncelikle Update features (ver 6.60)*-*PSP, PlayStation Software system software linkinden 6.60 güncellemesini masaüstüne indirdim. Memory stick içindeki PSP/GAME klasörüne UPDATE isimli bir klasör açtım ve güncellemeyi içine attım. Kartı PSP'ye taktım ve güncellemeyi calıstırdım. 2-3 dkda yüklenip restart olarak 6.60 olarak açıldı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı