PSP 3000 cihaza kablosuz gamepad bağlama

ahmet199326

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, PSP 3000 cihazım var, bu cihaza Wireless gamepad bağlamak istedim, YouTube da birkaç örneği var doso PSW-303 diye bir gamepad ile, ama bu gamepad hiçbir yerde stokta yok, öncelikle elinde bundan olan varsa talibim, eğer yok ise bağlamanın bir yolu var mı, deneyen oldu mu, eğer bunu başarırsak TV'ye bağladıktan sonra mini bir PlayStation unumuz da olabilir, çok portatif taşınabilir, şimdiden teşekkürler.

Hocam cihazın kendi gamepadı var gayet kullanışlı, o gamepad i TR de bulamazsınız ama alixpresde vardır. Ayrıca TV'ye nasıl bağlayacaksınız görüntü çıkışı var mı? Velev ki bağladınız 360p görsel 120 inch TV de çamur gibi olur insanlar Nintendo'yu bağlayınca bu durumdan şikayet ediyor PSP nasıl olur bilemiyorum.

Hocam cihazın kendi gamepadı var gayet kullanışlı, o gamepad i TR de bulamazsınız ama alixpresde vardır. Ayrıca TV'ye nasıl bağlayacaksınız görüntü çıkışı var mı? Velev ki bağladınız 360p görsel 120 inch TV de çamur gibi olur insanlar Nintendo'yu bağlayınca bu durumdan şikayet ediyor PSP nasıl olur bilemiyorum.
Hocam sadece yeni birşey denemiş olacağız ve başarırsak bu beni tatmin eder, ki izlediğim videolarda çok da kötü bir kalite olmuyor tv ye bağlayınca, tv çıkışı var psp nin 30 liralık bir kablosu var, ben sadece şu bahsettiğim koldan bulmak istiyorum, ya da olursa başka bir gamepad ile de olur, bir nevi psp hem el hem de ev konsolu olacak, ISO oyunlarda kalite düşmüyor ve tam ekran veriyor zaten

Kendi gamepadi kullanışsız hiç kullanışlı değil.

Hocam sadece yeni birşey denemiş olacağız ve başarırsak bu beni tatmin eder, ki izlediğim videolarda çok da kötü bir kalite olmuyor tv ye bağlayınca, tv çıkışı var psp nin 30 liralık bir kablosu var, ben sadece şu bahsettiğim koldan bulmak istiyorum, ya da olursa başka bir gamepad ile de olur, bir nevi psp hem el hem de ev konsolu olacak, ISO oyunlarda kalite düşmüyor ve tam ekran veriyor zaten
dediğim olayı çözer de bu ürünü bulursak sorun kalmaz ama aliekspres bile stokta yok diyor

Boyut olarak küçük ama kullanılıyor ben büyük elli biri olarak hiç rahatsız olmadım, tek analog olması da sorun değil oyunlar ona göre yapılmış, nerede sorun yaşadınız anlamadım eğer kondisyonu yerinde ve fazla yıpranmamış ise gayet güzel kullanılıyor.

Geri
Yukarı