PSP almayı düşünüyorum fakat çok bilgim yok

Bulut Şaroğlu

Decapat
PSP almayı düşünüyorum fakat PSP'ler hakkında çok bilgim yok 250-280 lira bütçem var. O minik PlayStation havası çok hoşuma gidiyor. Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.

O minik konsola zerre para vermeyin hocam. Oyun desteği yok eski oyunları da konsoldan daha pahalı. Oyun zevki muazzam değil ortalardan daha düşük. Sony'nin bile karanlık raflara kaldırmak istediği bir konsol artık.

PSP almayı düşünüyorum fakat PSP'ler hakkında çok bilgim yok 250-280 lira bütçem var. O minik PlayStation havası çok hoşuma gidiyor. Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.

PSP 2000 veya 3000 alın diğerlerinde sıkıntıları oluyormuş bende 2000 var internetten oyunlarını indirebilirsin little big planet tavsiye ederim.
O minik konsola zerre para vermeyin hocam. Oyun desteği yok eski oyunları da konsoldan daha pahalı. Oyun zevki muazzam değil ortalardan daha düşük. Sony'nin bile karanlık raflara kaldırmak istediği bir konsol artık.

Hocam o PS Vita PSP tutuldu.

Merhaba. PSP oldukça eski bir konsol bu sebeble çok bilginiz olmaması normal.
Konsolculara sorarsanız sizi kazıklayabilirler.
"psp 1000" serisi en eskisidir ve kesinlikle tavsiye etmiyorum.
"psp 2000/3000" daha sonra çıkan seridir ve alınabilir.
Ayrıca oyunların .iso dosyaları ile ücretsiz olarak yükleyip oynayabilirsiniz.

Şahsen ben çok severim PSP'yi. Eski olmasına karşın sizi eğlendirebilir.

Bende PS Vita var PSP oyunlarını da açıyor (pspye kıyasla görüntüsü ve performansında biraz artış oluyor) . PS Vita üzerinden PSP-PS1 oyunları da indirebiliyorsun (tüm oyunları bulamayabilirsin) .PS Vitanın da güzel oyunları var CFWli 64 veya 128 gb micro sd kart ile PS Vita emulatör canavarına dönüşür. Yakın zamanda GTA 3-Vice City-San Andreas oyunları da portladılar (VC ve SA android portu gta 3 pc portu). N64-GBA-GBC-SNES-NES-SEGA-DREAMCAST(dreamcast yeni çıkan bir emulatör 15-20 fps çalıştırıyor , birkaç oyunda 30u buluyordu ,) . PSP'de de PS1 oyunları diğer emulatörler çalışıyor istersen PSP alırsın ama üzerine biraz ekleyip PS Vita Slim veya Fat almanı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı