PSP E1000 (street)'e 1800 TL verilir mi?

Sucuh21

Femtopat
Daha fazla  
Şimdi ben Ankara'dayım bir direksiyon seti satıyorum (V900s Rampage). Bir arkadaş bana yazdı PSP'si varmış üstüne 300 vereyim dedi olmaz dedim. Konuştuk ettik üstüne 1000 vereyim dedi. Ben de araştıracağımı söyledim yani kısaca PSP E1000 (street)'e 2023 yılında 1800TL verilir mi, o kadar değerli mi? İyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Etmez aşırı pahalı 1000 civarı olması lazım maksimum PSP nin.

Öncelikle PSP street çok hantal bir konsol NFS'te bile takılıyor 2. olarak ise PSP street oyun konsolu PSP'nin en yeni konsolu olmasına karşın birçok özelligi kaldırılmıştı son olarak da çok dayanıksız ve eski konuya çözüldü yazarsan sevinirim😄

Şimdi ben Ankara'dayım bir direksiyon seti satıyorum (V900s Rampage). Bir arkadaş bana yazdı PSP'si varmış üstüne 300 vereyim dedi olmaz dedim. Konuştuk ettik üstüne 1000 vereyim dedi. Ben de araştıracağımı söyledim yani kısaca PSP E1000 (street)'e 2023 yılında 1800TL verilir mi, o kadar değerli mi? İyi sosyaller.

Alınmaz telefonunuz iyiyse telefon uyumlu kol Razer Kishi V2 (Kishi V2 pahalı daha ucuza bulunabilir) benzeri ya da oyun kolu + telefon tutucuyla PPSSPP (PSP emülatörü) indirip oyunları PSP'den daha kaliteli ayarlarda oynayabilirsiniz. Ayrıca kol olmadanda ekran üzerinden yine oynayabilirsiniz.

Yani PSP street yerine başka PSP modellerini yercih edebilirsin.

Geri
Yukarı