PSP-3000 vs. PSP-E1000

aahqt47763

Centipat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran kartı: Asus Tuf Gaming Nvidia GeForce RTX 3070 OC Edition 8 GB
Anakart: Asus Prime Z690-PLUS DDR4
İşlemci: Intel Core i7-13700KF
Sıvı soğutma: Cooler Master Masterliquid ML240l V2 RGB
RAM: XPG Spectrix D50 2x16 3600Mhz
Güç kaynağı: Cougar GEX850 850W 80 Plus Gold
Depolama: Samsung 1TB 980 PRO NVMe M.2 SSD
Meslek
Berber
Küçük el konsollarını çok seviyorum ve almak istiyorum ama çok bilgim yok. Biraz araştırdım ama PSP-3000 ile PSP-E1000 (Street diyorlar sanırım.) arasında kaldım. Ekstra olarak sanırım bilgisayara bağlayıp kendimiz oyun yükleyebiliyormuşuz, doğru mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Street modelinde 32MB RAM var, 3000 modelinde 64MB RAM var. 3000 daha iyi.

Konsolu kırarsanız dediğiniz işlemi yapabilirsiniz ki bu zamanda kırılmamış PSP kullanmak için bir sebep yok.

Bende 2 tane PSP var ve sana şunu söylemeliyim ki, PSP'ye para vermeden önce YouTube'dan oyun videolarını izle derim. 30FPS'den yüksek oyun yok ve GOD gibi ağır oyunların; çözünürlüğü, grafikleri ve FPS'i oldukça düşük. Eğer diyorsan benim için sorun değil 20FPS oynarım yeter ki konsolum olsun al derim. Alırsan aklında bulunsun PES 2013 Türkçe kariyer kas derim :D

Emülatörler var iken alman çok saçma. Kaliteli bir bluetooth gamepad al telefonunu gamepad kısmına oturtabileceğin. Emülatör kurup oynarsın tüm istediğin oyunları. Koleksiyon kafasındaysan al gitsin. E1000 modelinden uzak dur. Lite versiyon gibi bir şey.

El konsollarını çok severim fakat PSP artık tarih oldu oyunları halen birçok mobil oyundan daha kaliteli ama cihazın kendisi artık dökülüyor ekranı, kavraması, rahatlığı vs. yok. Sağlam olanları için tonla para harcaman gerekecek. 1K altındaki cihazların %90 çöp vaziyetteler. Hem el konsolu hissiyatını almak hem paranı çöpe atmamak için teleskopik bir gamepad işini görecektir. GameSir X2 aralarında en popüler ve fiyatına göre en kaliteli olanlardan onun dışında benim deneyimlediğim saitake 7007F güzel bir kontrolcü. D3 biraz sınıfta kalıyor kalite bakımından. El konsolu ihtiyacı senin için 2. plandaysa telefon takılabilen birçok BT gamepad veya BT gamepadler için aparatlar var telefonu takabileceğin. Yine aklıma kullandığım GameSir g4s geliyor ama fiyatı dolayısıyla pek tavsiye etmiyorum ikinci ellerine bile şu anda 500-600 istiyorlar en az.

Yeni konular

Geri
Yukarı