PSP e1004 6.61 infinity işleminden sonra açılmıyor.

EnginBalikci

Decapat
Makaleler
1
Selamlar. PSP (E1004)' mi az önce bu forumdaki infinity rehberi ile kırmaya çalıştım ancak işlerin acemisiyim. İşlemleri uyguladıktan sonra "CFW error" tarzında bir hata verdi ve kapandı. Google'da bulduğum tuş kombinasyonlarını denedim ancak cihazın yeşil ışığı hiç yanmıyor. Açarken ekranı parlak siyah oluyor, ( her tuş kombinasyonu ile) sol tarafında WİFİ tuşunun üzerinde yer alan ışık biraz yanıp sönüyor ve psp kapanıyor. Pili çıkartıp kablo ile denedim problem gitmedi. Konu hakkında yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum.
Yaşadığım sorun şu şekilde:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Forumda korsan mı varmış?
Link verirsen belki öneride bulunabilirim.
Yasaklama almak istemem.
Gerçi kafa ayarı serisinde Technopat'ların korsan konusunda alim olduklarını öğrendim ama destek vermek yasak.
Konu linki verir misiniz?
Unutmayın! Sadece 1000, 2000 ve 3000 serisine uygulanabilir. PSP GO ve E1000 serisine uygulanmamalıdır. Yapılan işlemlerde sorumluluk kabul etmiyorum.
Elle kopayalamk zorunda kaldım

E1004 için yapılmaması gerektiği belirtilmiş.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı