PSP için oyun önerisi

Bernardredux

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Çok yazmayacağım başlıkta da belirttiğim gibi PSP oyun önerilerinizi istiyorum. (Bilinen oyunların birçoğunu oynadım Tekken, God of War, GTA, pes gibi oyunları biliyorum.)

Crash Mind Over Mutant, Crash of The Titans.
Metal Slug XX.
Metal Gear Solid: Peace Walker.
Ben 10: Protector of Earth, Ben 10 Ultimate Alien: Cosmic Destruction, Ben 10: Alien Force.
X-Men Origins: Wolverine.
Shrek The Third.
Modnation Racers.
Ratchet & Clank: Size Matters.
Sonic Rivals.
Tom Clancy's Splinter Cell: Essentials.
Harry Potter and the Goblet of Fire, Harry Potter and the Half-Blood Prince.
Tomb Raider: Legend, Tomb Raider: Anniversary.

Son düzenleme:
Castlevenia seviyorsanız onun oyunu vardı. Dövüş olarak Def Jam fight for New York var. Star Wars oyunları var. Spiderman , Marvel Ultimate Alliance oyunları var.

Daxter ve patapona bakabilirsin

Motorstorm ve Gran Turismo'ya da bakabilirsiniz. Platform tarafında Crash Bandicoot ve Little Big Planet güzel oyunlar. Aksiyon tarafında Assassin's Creed Bloodlines ve Call of Duty Roads to Victory önerebilirim.
Motorstorm ve Gran Turismo Oyunlarını Oynamadım, Crash Bandicoot'un Sadece Japonca Versiyonu Vardı. Assassin's Creed Bloodlines'u Pek Beğenmemiştim Call of Duty to Victory Oyununu Daha Dün Bitirdim :D
Castlevenia seviyorsanız onun oyunu vardı. Dövüş olarak Def Jam fight for New York var. Star Wars oyunları var. Spiderman , Marvel Ultimate Alliance oyunları var.
Spiderman Ve Marvel Oyunlarını Oynayıp Bitirmiştim. Ama Öbür Oyunlara Bakacağım
Crash Mind Over Mutant ve Crash of The Titans.
Metal Slug XX.
Metal Gear Solid: Peace Walker.
Ben 10: Protector of Earth ve Ben 10 Ultimate Alien: Cosmic Destruction.
Tavsiyeleriniz İçin Teşekkür Ediyorum. Önerdiğiniz Oyunlara Bakacağım :)

Motorstorm ve Gran Turismo Oyunlarını Oynamadım, Crash Bandicoot'un Sadece Japonca Versiyonu Vardı. Assassin's Creed Bloodlines'u Pek Beğenmemiştim Call of Duty to Victory Oyununu Daha Dün Bitirdim :D
Biz hep aynı oyunlara bakmışız herhalde hocam :D. O zaman God of War seviyorsanız Prince of Persia Revelations var ayrıca geçmişten beri Sony'nin gözdesi Spider Man oyunları da güzel deniyor.

Yarış sevmiyorsanız bile Motorstorm ve Burnout oyunlarına pspde bakın derim hocam. Yarış sevmeyen arkadaşlarıma önerirdim eskiden ps3 zamanları hepsi bayılmıştı. Psp portları da o kadar başarılı bence.

Biz hep aynı oyunlara bakmışız herhalde hocam :D. O zaman God of War seviyorsanız Prince of Persia Revelations var ayrıca geçmişten beri Sony'nin gözdesi Spider Man oyunları da güzel deniyor.

Yarış sevmiyorsanız bile Motorstorm ve Burnout oyunlarına pspde bakın derim hocam. Yarış sevmeyen arkadaşlarıma önerirdim eskiden ps3 zamanları hepsi bayılmıştı. Psp portları da o kadar başarılı bence.
Önerileriniz İçin Teşekkür Ediyorum. Sağolun Tavsiye Ettiğiniz Oyunları Deneyeceğim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı