PSP mi, PS Vita mı?

Sorun burada işte. Türkiye'den alınmış PSP'ler niye yurt dışının piyasasını ilgilendiriyor?

Dostum öyle olmasa millettürkiyeden depolar yurt dışında satar.
@Kraataos takas noktalarıyla istediğin oyunu 50₺ye alıp, bitirip, daha sonrasında başkasıyla değiştirebilirsin.
Bu yıllardır süren bir sistem. Ayrıca baktığınızda PS Store fiyatları da farklı değil.

PS Store'de ben hep 50 80TL'ye alıyorum oyunları, takas nokraları ile demişsinde 1 oyunu takaslamak için 1 ay bekler oldum artık kimse aldıpı oyunu satmıyor takaslamıyor bende Switch kullanıcısıyım.

@Kraataos
Nerede ikamet ettiğinizi bilmiyorum ama ben Ankara'da oturuyorum.
Ve Arcadium AVM'nin alt katında bunu yapan güzel bir yer var, adını çıkaramadım. Eski Kızılay şubeleri Titan Games'di. 0 oyunla bile değiştiriyorlar gerekirse.
İyi bir yer bulabilirseniz gayet iyi yapılıyor.

@Kraataos
Nerede ikamet ettiğinizi bilmiyorum ama ben Ankara'da oturuyorum.
Ve arcadium AVM'nin alt katında bunu yapan güzel bir yer var, adını çıkaramadım. Eski Kızılay şubeleri titan Games'di. 0 oyunla bile değiştiriyorlar gerekirse.
İyi bir yer bulabilirseniz gayet iyi yapılıyor.

50TL'ye yapmalarına imkan bile yok aynı eşit fiyattaki oyunu minimum 200.

50TL'ye yapmalarına imkan bile yok aynı eşit fiyattaki oyunu minimum 200.

Doğru söylüyorsunuz şu zamanda artık üretimi olmayan ya da çok az olan oyunlar neredeyse 5 oyun fiyatinda Steam da ucuz oyun bulmak imkansiz 1 yil onceye kadar Garry's Mod adli bir oyun almistim 18 TL'ye 42 TL olmus.

Doğru söylüyorsunuz şu zamanda artık üretimi olmayan ya da çok az olan oyunlar neredeyse 5 oyun fiyatinda Steam da ucuz oyun bulmak imkansiz 1 yil onceye kadar Garry's Mod adli bir oyun almistim 18 TL'ye 42 TL olmus.

Stramde yaz indiriminde her sene tane başı 2, 3TLlere kaliteli başyapıt oyunlar alıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı