PSP sürümleri arasında performans farkı var mı?

devler12

Hectopat
PSP alıcam ama özellikleri ile ilgili en ufak fikrim bile yok, çalışan PSP birinin elinde bile görmedim açıkçası
smile.png
Şimdi bana ne önerirsiniz : Bütcem 250 - 350 TL arası. Eğer özellikle oyun çalıştırma bazında 250 TL'lik ürünle 350 TL'lik ürün arasında çok değişiyorsa 350 olabilir. Yoksa 250 TL civarı tercihimdir.

Ürün olarak : Teknosa Alışveriş Sitesi - Herkes İçin Teknoloji Bu ürünü almayı düşünüyorum nasıldır iyi midir? Her oyunu çalıştırır mı ? Ve PSP alınırken her oyunu çalıştırıp çalıştırmayacağını nerden anlarız ?

Versiyonun sağlam olduğunu neye bakarak anlarız? PSP'de de oyun kasma sorunu var mı ? Bir de en önemlisi Wireless internete bağlanırken işler nasıl yapıyor? Dokunmatık mi bu aletlerin hepsi klavye felan. Kısacası internet olarak nasıl? 1 hafta içinde alıcam nasipse. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle bütün PSP sürümleri oyun çalıştırma konusunda aynı performansı sunar. Performansta bir fark yok. Konsol gibi düşün. 2005'te çıkan XBOX 360 ile 2012 de çıkan XBOX 360 aynı performansı sunar. Yine bütün PSP sürümleri bütün oyunları çalıştırır.

Versiyonun sağlam olması gibi bir şeyi ilk defa senden duyuyorum. Satılan ürünün özellikleri ne ise odur. Karpuz değil bu, sağlamı olsun, keleği olsun.

Wireless internet PSP'nin karın ağrısıdır. İlk başta PSP WPA2 ağları desteklemez. Bu bağlara bağlanamazsın. WPA bir ağ buldun ve bağlandın, bu defa da yeni bir karın ağrısı başlar: internette gezinmek. PSP'de tarayıcının adres satırına bir adres girmek ölümden beterdir. Dokunmatik desteğini falan unut. Harfleri teker teker üstüne gelip seçmen gerek. Tam bir rezalet kısacası.

PSP artık ölü ve teknolojinin gerisinde kalmış bir cihaz. Kırmadan zevk alamayacağın bir cihaz. Bu cihaza para yatırıp paranı çöpe atma. Kendine iyi bir telefon al ve Android oyunları dünyasına adım at...

Seninki geçici bir heves. Sana diyorum, 1 ay sonra, bilemedin üç, cihazı satışa çıkacaksın ve bana hak vereceksin...

Öncelikle cevabınız için çok teşekkür ederim. Bir Recep Baltaş tavsiyesi almak büyük şeref benim için :) PSP terchimin sebebi iş çıkışı günde 1 saat araba beklemekteyim ve bu tam bir eziyet benim için. 2 aydır artık isyan noktasına geldim. Sonra düşündüm, aklıma telefon almak geldi. Android destekli, sırf oyun oynamak için. Sonra güzel bir telefon beğendim ama şuanda bir telefona çıkartıp 600 700 lira veremem (İşkur donanım kursu 500 TL maaş :=). Bu yüzden ucuz bir PSP benim sıkıntımı karşılar diye düşündüm.

Şimdi burnumun dikine gidip psp alırsam bu iş kursu bittikten sonra benim pek bir işime yaramaz gibi gözüküyor anlattıklarınızdan. Beklemeye devam mı etsem bilimedim. Ah şu ulaşım sorunu. Metropol şehri ve küçük sehirler işçisi bekler. Öğrencisi maaşına ortak olan sistem. Trafiğe tek çözüm ışınlanma gibi gözüküyor :) Tekrar teşekkür ederim cevabınız için.

Bugun ufak bir gezinti yaptım sitelerde. Gittigidiyor gibi yerlerde 2. el PSP'ler yanında telefon fiyatlarınada baktım sonra Tabletlere gözüm erişti, yalnız ucuz tabletlerin ömrü ve performansı nekadar olur bilemiyorum.Tabletle ilgili çok bilgilendirici videolar izledim.Gittigidiyorda 180 TL ye tabletler varken özelliklerinin yanıltıcı olduğu göze batıyordu ve ömründen gerçekten süphe duyarım o fiyata.Teknosaya uğradım ismine güvenip tekrardan, Teknosa Alışveriş Sitesi - Herkes İçin Teknoloji böyle bir tablet beğendim. Şimdi size göre bu tableti almam mı mantıklı olur ? Yoksa PSP almam mı ? Pc varken tablet ne alaka gibi bir tepki aldım arkadaşlarımdan tablet bir fark yaratmaz mı android oyunlarıyla ? Sadece elde taşınan bir şey olmasa gerek.Birde son olarak sanırım tabletler konsol olmadıklarından her oyunu kaldırmazlar mı ? En azından bu tablet en yeni tablet oyunlarını rahatlıkla kaldırabilir mi(kasma sorunu gibi) ? İnternet olarak sormuyorum zaten tablet sonuçta o işi layıkıyla yapar diye bir düşüncem var ama. Dip not : Paragraf koyamıyorum yazım kuralları açısından yanlış oluyor kusura bakmayın bütün forum sitelerinde bu böyle her yolu denedim yazı alta geçmiyor. Windows 8 kullanıyorum onlarca karın ağrılarından biride bu.

PSP'yi önermem. Arkadaşımda kırılmış vardı ve epey oyun yüklüydü (Geçici olarak bana vermişti), başta güzel ve eğlenceli geliyor ama bir süre sonra bayıyor. Zaten PS Vita varken ona doğru dürüst oyun da çıkmaz.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı