Psplus'a nasıl bu kadar fahiş zam geldi?

Hocam o dediğiniz ülkeler walmartta tık tık ürün geçerek aylık TR'de doktor maaşına yakın kazanıyor. Bizden pahalı almaları şart.

Firmalar sana acıdığı için neden zararına satış yapsın ki. Sadece kazandığı paraya bakarlar. Ve bu durum Türkiye'nin alım gücünün yetersizliğini gösterir bu Sony'nin suçu değil.

Durumun varsa orijinal oynamalısın, durumun yoksa da oynamaman en iyisi olur zira bedava bir şey indireceksen ürün sen oluyorsun. Bu karar bana göre mantıklı çünkü fiyatlar bu kadar artmazsa direkt ülkeden çekilirler. 100 dolar yerine 15 dolar kazanacağın ülkede sen durup satış yapar mıydın? Eminim cevabın hayır olacak. 2700 lira olması mantıklı olmayabilir çünkü ülkenin ekonomisi de mantıklı bir ölçüde değil şu an.

Hocam ürün sen oluyorsun yalanı boş iş. 2700 lira hiçbir öğrencinin yıllık verebileceği rakam değil. Bursluluk yeni kazandım aylık 1000 TL olacak diyorlar. 300 lirasını şimdi ben gidip Online hizmet için mi vereyim?

Hocam ürün sen oluyorsun yalanı boş iş. 2700 lira hiçbir öğrencinin yıllık verebileceği rakam değil. Bursluluk yeni kazandım aylık 1000 TL olacak diyorlar. 300 lirasını şimdi ben gidip Online hizmet için mi vereyim?
Senin aylık 1000 lira kazanman Sony'nin sorunu değil maalesef. Bir servise aylık 2700 lira hiçbir öğrenci de veremez zaten, o yüzden Game Pass ülkemizde daha mantıklı. Ki Starfield'ın vs. şu an 1000 lira olduğunu düşünürsen 3 oyun parasına yine yüzlerce oyun oynayabiliyorsun. Dediğim gibi, 2700 lira olması Sony'nin değil ülkenin sorunu.

Senin aylık 1000 lira kazanman Sony'nin sorunu değil maalesef. Bir servise aylık 2700 lira hiçbir öğrenci de veremez zaten, o yüzden Game Pass ülkemizde daha mantıklı. Ki Starfield'ın vs. şu an 1000 lira olduğunu düşünürsen 3 oyun parasına yine yüzlerce oyun oynayabiliyorsun. Dediğim gibi, 2700 lira olması Sony'nin değil ülkenin sorunu.

Enflasyona karşı önlem olarak orijinal oyun oynamayı bırakmamız lazım demektir bu.

Bu durumun zorumuza gitmesi normal ama bu ekonomide yapacak bir şey yok maalesef:(

Hocam oyunculuğu bırakalım bence, bomboş israf. 20 saatlik oyuna 1000 lira veriyoruz. Gidip kitap okuyalım.

Geri
Yukarı