PSU alışverişinde acele işe şeytan karıştı

Bu attığınız konudaki benim ve @kandes2 nın yazdığı mesajların ikisi de kaynak niteliği taşımıyor, kapasitör kötü olunca PSU da kötü oluyor gibi bir durum yok ortada(bunu uygun bir zamanımda detaylıca açıklayacağım), bu konunun linkini de bunlar gibi atıp kaçmanızın hiçbir şekilde kıymet-i harbiyesi yok.

Bu kadar bilgi verme aşkıyla yanıp tutuşuyorsanız açıklamasını da kendiniz yapın lütfen, bilgi kirliliğine sebebiyet veriyorsunuz.
Aklımdaki düşüncelerin yazıya dökülmüş hali. Birebir katılıyorum. Ben yazmaya üşendim size helal olsun.

Peki TX-M serisini hakkında bir bilgi edindiniz mi?
RM almanızda bir sıkıntı yok, ancak alacaksanız 650'yi geri gönderip 750'liği sipariş edebilirsiniz.

Onun haricinde diyebileceğim bir şey var, hayırlı olsun.

İptal etmeyi düşünüyorsanız bu ürünü alabilirsiniz. RM Gray Label'dan daha iyi. Güzel bir indirim var şu anda.

Abi vallahi o düşünceye çok uzağım ne stresler yaşadım bir bilsen anlatamam. Uğraşamayacağım maalesef kargo margo hem de ilk kez.
Hocam o zaman hayırlı olsun şimdiden kazasız belasız kullanman dileğiyle.

RM almanızda bir sıkıntı yok, ancak alacaksanız 650'yi geri gönderip 750'liği sipariş edebilirsiniz.

İptal etmeyi düşünüyorsanız bu ürünü alabilirsiniz. RM gray Label'dan daha iyi. Güzel bir indirim var şu anda.

Gayet güzel ve Thermaltake kalitesini içeren bir PSU.

Hocam o zaman hayırlı olsun şimdiden kazasız belasız kullanman dileğiyle.
Eyvallah.

İptal etmeyi düşünüyorsanız bu ürünü alabilirsiniz. RM Gray Label'dan daha iyi. Güzel bir indirim var şu anda.
Vallahi bunu alsam mı almasam mı diye düşünüyordum baştan beri. Ama corsair daha iyi hissettirdi. Sağlık olsun 100W olsa da olur olmasa da olur. Bana bu uzun zaman yetecek inşaallah.

Vallahi bunu alsam mı almasam mı diye düşünüyordum baştan beri. Ama corsair daha iyi hissettirdi. Sağlık olsun 100W olsa da olur olmasa da olur. Bana bu uzun zaman yetecek inşaallah.
İncelemelerine baktığımız zaman Toughpower daha üst seviye ürün, siz bilirsiniz yine de. Normalde fiyatı daha yüksek, 1000 liraya düştüğü için bu bütçede PSU arayalara bu ürünü öneriyorum.

Geri
Yukarı