PSU dahil kasa önerisi

Bunun yerine EVGA V2 500W 80+ tercih edilebilir 40a 480v verebiliyor ve daha hoş bana göre.
Evga V2 şuan indirimde değil ve bu PSU Evga'dan daha iyidir. Evga iyi markadır ama PSU konusunda V2 için aynı şey söylenmez kötü değil ama High Power'ın bu modeli daha iyidir.

Bunun yerine EVGA V2 500W 80+ tercih edilebilir 40a 480v verebiliyor ve daha hoş bana göre.
Bu güç kaynağını önermem.

EVGA V2 şu an indirimde değil ve bu PSU EVGA'dan daha iyidir. EVGA iyi markadır ama PSU konusunda V2 için aynı şey söylenmez kötü değil ama High Power'ın bu modeli daha iyidir.

Doğrudur i5 10400F RX 6600 sistemi yuk altında bir kapanma donma vesiare yaşamadım ısınma sorunu da yok ilerleyen günlerde göreceğiz bence hala iyi bir PSU.

Bunun yanlış anlaşılmasını istemem, fiyata ve sisteme göre tercih edilebilir. Misal 500W'lık model 250W civarı isteyen sistem için fiyatı da eksiklerine göre uygunsa, duruma göre kullanılabilir. Ama üzerine çıkıldığında, uzun kullanımda ne olur? Önemli kısım burası.

@Rowns Sisteminiz toplasanız 220W civarı tüketiyor. 500W bir PSU zaten o sistemi besleyebilmeli. Sadece bu veriye bakarak iyi veya kötü şeklinde bir sonuca ulaşamayız. Sonuçta yapı olarak eski ve gayet ucuz bir PSU. Kablo kalınlığından bile kısmışlar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı