PSU dahil mi hariç kasa mı?

Önerdiğim PSU (600W) güç tüketimi bakımdan fazla olur size. Ama ileride yapacağınız değişiklikler için kalsın diyorsanız fazlasıyla yeterli olur sizin için.

Bu ürün fiyat performans açısından güzel daha önceki tercihinizde 500w tercih ettiğiniz için bunu önerdim sisteminizi yazarsanız daha sağlıklı seçim yapabiliriz .

FSP CMT110A ve SilverStone 600W 80+ Bronze işinizi görür.

Bu ürün fiyat performans açısından güzel daha önceki tercihinizde 500w tercih ettiğiniz için bunu önerdim sisteminizi yazarsanız daha sağlıklı seçim yapabiliriz .

İşlemci: amd athlon 220ge
Ram: gskill 8gb ddr4 2400 mhz
Ssd: corsair 240 gb m2 ssd
Anakart: asus prime b450m

Sistemim bu . mAtx kasa olabilir.

İşlemci: amd athlon 220ge
Ram: gskill 8gb ddr4 2400 mhz
Ssd: corsair 240 gb m2 ssd
Anakart: asus prime b450m

Sistemim bu . mAtx kasa olabilir.
Kasanın zaten matx desteği mevcut hocam onu sölediniz diye bunu attım. Bütçeniz kısıtlı olmasa daha kaliteli kasalar atılabilir ama buda işinizi fazlasıyla görecektir .

Kasanın zaten matx desteği mevcut hocam onu sölediniz diye bunu attım. Bütçeniz kısıtlı olmasa daha kaliteli kasalar atılabilir ama buda işinizi fazlasıyla görecektir .
Çok teşşekkür ederim yardımın için. mAtx desteginin oldugunu biliyorum demek istedigim küçük sadece mAtx desteği olan kasa demek istemiştim. Sistemim basit bir sistem olduğu için çok da kaliteli bir kasa olmasina gerek yok açıkçası sistemime yetecek kadar olsa yeter diye düşünüyordum.

Micro-ATX anakart için Mini-Tower kasa olarak önü ızgaralı üste fan takmaya müsait Sharkoon V1000 alabilirsin.

Alternatif Sinerji linki

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı