PSU değişimi için öneri

SkayWalkers

Decapat
Herkese merhaba, şu anda elimde Galax 1660 Super, AMD Ryzen 5 3500X ve Aerocool markasının 500VX Plus güç kaynağı bulunmakta.
PSU yetersiz geldiği için değiştirme seçeneği olarak az sayıda seçeneğim var bunlar;
1.Aerocool 650W VX Plus.
2.High Power 500W 80+ Bronze.
3.Aerocool 600W 80+ Cylon serisi.

Bunlar arasından sistemimi darboğaz yapmayacak şekilde önerisi olan veya kullanan var ise önerilerini bekliyorum.

Herkese merhaba, şu anda elimde Galax 1660 Super, AMD Ryzen 5 3500X ve Aerocool markasının 500VX Plus güç kaynağı bulunmakta.
PSU yetersiz geldiği için değiştirme seçeneği olarak az sayıda seçeneğim var bunlar;
1.Aerocool 650W VX Plus.
2.High Power 500W 80+ Bronze.
3.Aerocool 600W 80+ Cylon serisi.

Bunlar arasından sistemimi darboğaz yapmayacak şekilde önerisi olan veya kullanan var ise önerilerini bekliyorum.

Hocam Corsair RM RMx serileri cok iyi bakmanızı öneririm.

Niye alınmasın Technopat bile oradan sistem topladı.

@SkayWalkers Normalde kabloları örgüsüz olmasına rağmen High Power Bronz verimliliğiyle diğerlerinden daha ön planda olması gerekir ama 500W olması ileriye dönük olmasını zorlaştırıyor. VX Plus'ı 80+ bile olmaması ve örgüsüz kablosu nedeniyle eledim. Geriye bir tek Aerocool Cylon kalıyor.

Son düzenleme:
Bütçeniz nedir?
Sadece 3 seçenek var elimde başka alternatifim yok ama üçün'den birisini alabilirim.
Aslında PSU'nuz yeterli. İleride yapacağınız bir Upgrade için değiştirmek istiyorsanız bütçenizi belirtin, öneri yapalım.
Oyunlarda deneme yaptığımda yeni nesil oyunlarda kısa sürelerde 80 derecelere kadar çıktığı için pek içime sinmedi, o yüzden değiştirmek istiyorum

Hocam merhaba. Ben Corsair RM850X kullaniyorum 80+Gold sertifikali. Kesinlikle butceniz varsa RM serisini oneririm. Sessiz calisiyor performansida guzel.

Geri
Yukarı