PSU değişimi sonrası mavi ekran

barox21

Femtopat
Daha fazla  
Selam herkese. Daha önce PSU kullanıyordum (550W +80), her şey normal çalışıyordu. Dün 2000 Watt +90 aldım ve birkaç saatte bir mavi ekran hatası almaya başladım. Acaba PSU mu sıkıntılı ya da başka başka bir durum mu var? Her şey eskisi gibi bu arada, tek değişen PSU.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam herkese. Daha önce PSU kullanıyordum (550W +80), her şey normal çalışıyordu. Dün 2000 Watt +90 aldım ve birkaç saatte bir mavi ekran hatası almaya başladım. Acaba PSU mu sıkıntılı ya da başka başka bir durum mu var? Her şey eskisi gibi bu arada, tek değişen PSU.
Kabloları düzgünce taktığından eminsen mini dump dosyasını paylaş.

Oha naptınız hocam şahlandırmışsınız. 😳 😳 750 - 800 watt gayet yeterdi.

C:\Windows\Minidump Dosya yolunu izlemeniz gerekiyor. Mavi ekran veriyorsa bu yol mutlaka vardır.
tm tekrar bir bakayım şimdi mavi ekran ı yemeyi bıraktı cpu clokck yükte sürekli değişiyor bi yükseliyor bir düşüyor ayrıca 10 dk da bir görüntü gidiyor ama calışıyor herşey tekrar güç tuşuna basınca ekran geliyor psu 2000 wat fazla güç mü veriyor acaba dengesizce 550 wat ta bu sorun yoktu

Yeni konular

Geri
Yukarı