PSU değiştim ancak fanlar dönmüyor

Metrahen

Femtopat
Daha fazla  
Anakart
MSI H510M PRO
İşlemci
i3 10100F
Yeni PSU değiştim değiştirdiğimde fanları çalışmamaya başladı ama kablolar bağlı. Bir de anakartın arkasında bir şey var ona takıyorum fanları eskiden de öyleydi eğer takmadığım kablo varsa yazar mısınız?

Yeni PSU değiştim değiştirdiğimde fanları çalışmamaya başladı ama kablolar bağlı. Bir de anakartın arkasında bir şey var ona takıyorum fanları eskiden de öyleydi eğer takmadığım kablo varsa yazar mısınız?
Anladığım kadarıyla PSU sorunsuz çalışıyor ama fanı dönmüyor. Yük altına girince döner muhtemelen.

Hocam hangi fan çalışmıyor? Biraz detaylı anlatın.

Çok büyük olasılıkla 0db fan özelliği vardır. Yük altına girip, ısınma başlamadığı sürece fanlara ihtiyaç olmadığı için pasifte bekletir eğer arıza söz konusu değil ise.

Hocam hangi fan çalışmıyor? Biraz detaylı anlatın.

Kasanın fanları sadece
Yani ekran kartı işlemci çalışıyor egzoz fanı falan

Çok büyük olasılıkla 0db fan özelliği vardır. Yük altına girip, ısınma başlamadığı sürece fanlara ihtiyaç olmadığı için pasifte bekletir eğer arıza söz konusu değil ise.
yok testini yaptım onla alakası yok

Yeni konular

Geri
Yukarı