PSU fan montajı

Gerek

Hectopat
Makaleler
1
Kasamda halihazırda olan 4 fan görseldeki

image.jpg

zımbırtıyla birleştirilmiş bende PSU'dan çıkan şu kabloyu

image.jpg

Bu birleştiricinin en sonunda taktım bu yaptığım yanlış bir şey mi? Ayrıca anakart üzerinde yapmam gereken bir montaj var mı? Anakartın fotosu da şudur.

image.jpg

image.jpg

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim :D.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki sizce kötü mü gözüküyor.
Buradan görme şansım şu anlık yok. Fotoğraf atarsanız ve kasa kapağı taktığınızda bunu siz hissedeceksiniz. Güzel gözükmesi bir yana zaten bir defa kablolama yapacaksınız. Yan kapağı sürekli açmayacağınızdan ötürü bir defa yapın ve düzgün yapın. Sonra da uğraşmayın. Tabi sistem açılıyor mu diye de kontrol edin. Kablolama sonrası sökmek, biraz acı çektirir.

Buradan görme şansım şu anlık yok. Fotoğraf atarsanız ve kasa kapağı taktığınızda bunu siz hissedeceksiniz. Güzel gözükmesi bir yana zaten bir defa kablolama yapacaksınız. Yan kapağı sürekli açmayacağınızdan ötürü bir defa yapın ve düzgün yapın. Sonra da uğraşmayın. Tabi sistem açılıyor mu diye de kontrol edin. Kablolama sonrası sökmek, biraz acı çektirir.

Hocam bu fotoğraf biraz daha içine doğru sıkıştırıp koydum kapağı belirgin bir şişlik yok ama biraz olması sıkıntı mı?
Ayrıca evet fanlar çalışıyor RGB’ler renk değişmiyor ama paso aynı hızda çalıştırmakta, kablolar kötü gözükmüyor içinin fotoğrafını şu an atamam ama çok güzel gözükmekte.

Hocam bu fotoğraf biraz daha içine doğru sıkıştırıp koydum kapağı belirgin bir şişlik yok ama biraz olması sıkıntı mı?
Ayrıca evet fanlar çalışıyor RGB’ler renk değişmiyor ama paso aynı hızda çalıştırmakta, kablolar kötü gözükmüyor içinin fotoğrafını şu an atamam ama çok güzel gözükmekte.
Bence hiç fena değil, eline sağlık. RGB ler renk değişmesi senin aldığın ürünle alakalı. Üründe yazıyor mu m? Ve renk değiştirmesi için bir aparat olması gerekli. O yoksa zaten yoktur.

Bence hiç fena değil, eline sağlık. RGB'ler renk değişmesi senin aldığın ürünle alakalı. Üründe yazıyor mu m? Ve renk değiştirmesi için bir aparat olması gerekli. O yoksa zaten yoktur.

Hocam ne kadar mutlu oldum güzel gözüküyorsa (bu benim ilk montajım), kasa çalışıyor her parçayı takmayı başarmışım :D yarın ise Windows'u kuracağım geri dönüş yaparım çok sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı