PSU fanının ızgarası olmazsa bir şey olur mu?

Tommy Vercetti

Hectopat
Daha fazla  
Güç kaynağının içini açtım fanı temizledim. Sonra kapatırken o ızgarayı unuttum ama fanı tutan vidalar yalama olmuş hiçbir şekilde dönmüyor. Tornavidanın ucu yamukmuş, onda olmuş, yeni fark ettim. Bu ızgarayı takmaz isem bir sorun olur mu?

Dosya Ekleri

• 20201227_000947.jpg
    20201227_000947.jpg
    223,8 KB · Görüntüleme: 34
İçine giren bir madde olmaz ise sorun olmaz ama kasadaki konumuna göre sıkıntı yaratabilir. Bir şekilde takmanı öneririm.

En kötü ihtimal bir şey takılır fanı kırar.

Yani fanı koruyor kendileri. Ne kadar yarar siz bilirsiniz tabii. Bu arada soba varsa vida ayaklarını yamultup dikin bunun üzerine hamur koyun. Köy yerinde güzel küçük ekmek oluyor :)

İçine giren bir madde olmaz ise sorun olmaz ama kasadaki konumuna göre sıkıntı yaratabilir. Bir şekilde takmanı öneririm.

Güç kaynağı kasanın üstünde kasayı kapağı kapalı kullanıyorum zaten birşey gireceğibi sanmam.

Güç kaynağı kasanın üstünde kasayı kapağı kapalı kullanıyorum zaten birşey gireceğibi sanmam.

Kargo etiketleriyle falan bir şekilde ızgarayı yapıştırdım inşallah yarın bir gün düşmez :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı