PSU güç kablosu montajı

berkyoztrk

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Güç kablomun yerine tam oturup oturmaması, 20+4 olarak 24 pinlik bir güç kablosu var kasamın içerisinde. 20 pinlik kablonun yerine oturuşunu ve çıt sesini duydum. Onun yanındaki 4 pinlik kabloyu da yanına sıkıştırdım. Ama önceki sorunum gibi emin olamadım çıkarıp tekrar takmak istedim çıkaramadım çok fazla güç uygulayarak kasama zarar vermek istemedim. Sizce sorun olur mu doğru takmış mıyımdır?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bu sistemde de mandal sistemi var doğru takmışsınız ışık tutarak tam oturmuş mu kontrol edin. O kabloyu çıkartmak için mandalı sıkmalısınız ama çıkartmayın doğru takmışsınızdır. Zaten girişlerdeki bir pinin boş olması gerek yani bu kabloyuda yanlış takma şansınız pek yok.

Doğru gibi gözüküyor. Ama yandaki plastik kilitleri tutarak monte et. Aynı şey diğer konuların için de geçerli.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı