PSU kasaya sığmadı

Veli Öztürk

Kilopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
5 yıl önce hazır aldığım kasanın güç kaynağını değiştirmek istedim.
https://www.hepsiburada.com/xigmate...libre-600-80plus-power-supply-pm-HB00000GLCOQ
Bu güç kaynağını satın aldım.
HP 2BV35EA INTEL CORE İ7 7700 3.6GHZ 16GB 2TB+128GB 3GB NVIDIA GTX1060 WIN10 fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Bu kasaya taktırmak istedim ama bilgisayarcı "sığmadı güç kaynağı büyük geldi" dedi. Ne yapmam gerekiyor?
Muhtemelen PSU'yu çalmak için söylemiş olabilir.

PSU değiştirmek için vermeseydin keşke bilgisayarını bilgisayarcıya. Tek tek sıra sıra çıkarıp takarak halledebilirdin. Kendin yapmaya çalış. Olmazsa servide danış yardımcı olurlar.
PSU değiştirmek için vermeseydin keşke bilgisayarını bilgisayarcıya. Tek tek sıra sıra çıkarıp takarak halledebilirdin. Kendin yapmaya çalış. Olmazsa servide danış yardımcı olurlar.
Muhtemelen PSU'yu çalmak için söylemiş olabilir.
Yetkili servis'e başvurabilirsin
Arkadaşlar hazır sistem kasaları normal piyasadaki kasalardan farklı oluyor genelde. O yüzden uymamış olabilir.
5 yıl önce hazır aldığım kasanın güç kaynağını değiştirmek istedim.
https://www.hepsiburada.com/xigmate...libre-600-80plus-power-supply-pm-HB00000GLCOQ
Bu güç kaynağını satın aldım.
HP 2BV35EA INTEL CORE İ7 7700 3.6GHZ 16GB 2TB+128GB 3GB NVIDIA GTX1060 WIN10 fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Bu kasaya taktırmak istedim ama bilgisayarcı "sığmadı güç kaynağı büyük geldi" dedi. Ne yapmam gerekiyor?
Kasanın içini ve eski güç kaynağınızın fotoğrafını atabilir misiniz?
Birde attığınız güç kaynağını yeni aldıysanız iade edin. Hem kasanıza uygun hem de daha iyi olan seçenekler önerelim.

Normalde bilgisayarcı söylemlerine önyargılı yaklaşılır ama HP gibi bilgisayar üreticileri standart olmayan kasalar kullanabiliyor. Gerçekten sığmamış olabilir. Bu bağlamda kasayı ve PSU slotunu görmek gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı