PSU Marka Rehberi

High Power markasının bu ürünü nasıldır sizce?
High Power PSU'larını "Sirtec" yapıyor. Bir çok marka için orta seviye güzel PSU'lar yapıyorlar. Alabilirsiniz.
Seasonic M12II-750 80+ Bronze 750W Single Rail Modüler Power Fiyatı Bütçenizi biraz aşabilirseniz bu modeli tavsiye ederim.

Be Quiet alırken seçici olun demişsiniz BN289 modelini almayı düşünüyorum sizce almalı mıyım?
Neden bu kadar yüksek watt bir PSU almak istiyorsunuz?
Seçtiğiniz model alınabilir. İncelemelere göre gayet iyi.
Güncelleme : PSU Tier List 4.0 Buradan PSU'ların seviyelerine bakabilirsiniz.

Son düzenleme:
Ek olarak Seasonic S12II/M12II serisi artık A-LIN-MAZ.
10 senelik bir ünite, eski grup düzenlemesi, koruma eksikliği ve dengesiz voltaj regülasyonu. Marka adı ve Japon kapasitörler sizi yanıltmasın bunlar hiç ama hiç yeterli unsurlar değil. Bu gibi benzer 2 vaka daha söz konusu Focus (Plus) (Gold/Platinum) ve Evga G3 serisi.
Be Quiet alırken seçici olun demişsiniz BN289 modelini almayı düşünüyorum sizce almalı mıyım?
Hazıyı hazırlayan yabancı arkadaşın yanıldığı çok nokta var. Her markanın ürün modelinin incelenmesi bakılıp ayırt edilmeli, sadece markaya özgü bir durum değil bu.
Bütçe bandında önerdiğim bir model kendisi. CWT yapımı, DC-DC, siyah flat kablolar, 6 adet tam koruma ve testlerde güzel sonuçlarla geçmiş ve ripple ve çapraz yükte yüz güldürüyor. Eksisi ise sleeve bearing fan, 85° bulk kaps. var Japon olmasa bile 105° bir bulks kaps. görmek isterdim, birincil tarafta Double-Forward (eski grup düzenlemesi) yerine LLC görmek cazip olurdu ve hold-up time sonuçları daha iyi olabilirmiş. Bütçeni ve sistemini tam olarak yazarsan yardımcı olurum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı