PSU Modüler Kablo

Hiçbir problem yok. Normali budur dostum. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsin. Araştırırsan böyle olduğunu tespit edebilirsin. Bu forumda ve farklı forumlarda bu konu hakkında açılmış bir sürü konu var.
Tamam teşekkürler. Bilmediğim için sorayım dedim. Çünkü anakartta 24 pin varken bunda eksik olması sorun açar mı diye merak etmiştim, onuda cevapladınız.
Hiçbir problem yok. Normali budur dostum. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsin. Araştırırsan böyle olduğunu tespit edebilirsin. Bu forumda ve farklı forumlarda bu konu hakkında açılmış bir sürü konu var.
Hocam şu açtığım konuma yardımcı olabilir misin? Dark N10 Advanced Kasa Kablo Montajı - Technopat Sosyal
@Viktor R3znov
Hocam tekrardan merhaba. Ben bu konuyu açtığım gün teknobiyotik sayfasına da mesaj atmıştım. Bana teknik destekle görüşün denildi. Siz dede aynı ürün var sanırsam, sizin kabloların durumu da bu şekil de mi?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı