600-650w 80+ Gold Modüler PSU Önerisi

luser78

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba

En fazla 900 TL olacak şekilde 600-650w, 80+ Gold yarım veya tam modüler güç kaynağı tavsiyesine ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

Bu ikisinden biri ihtiyacını görür. Benim önerim Seasonic ama NZXT de çok kaliteli bir markadır.
Seasonic
NZXT

Öncelikle teşekkürler
Bende bu iki markayı gördüm genel olarak bu özellik aralığında çok model yok, birde sharkoon marka var o biraz daha ucuz ama kalitesi hakkında bir fikrim yok. belkide benim kaçırdığım farklı modeller vardır diye birde forumdan sorayım dedim.

Öncelikle teşekkürler
Bende bu iki markayı gördüm genel olarak bu özellik aralığında çok model yok, birde sharkoon marka var o biraz daha ucuz ama kalitesi hakkında bir fikrim yok. belkide benim kaçırdığım farklı modeller vardır diye birde forumdan sorayım dedim.

Bu modellerde 80+Gold için fazla seçenek olmaz. Çünkü normal ev kullanıcısı verimliliğe çok takılmaz. Yüksek güç tüketen mining, iş istasyonu vs. gibi sistemler için üretilen psularda gold hatta platinium daha yaygın ve önemli. Yani kaliteli bir markanın güvenilir 80+ sertifikalı bronze modelini de alabilirsiniz aslında.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı