PSU OCCT testi nasıldır?

eness00

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar PSU'yu OCCT testine sokunca Görev Yöneticisi GPU ve CPU kullanımı böyle. Normal mi? Ayrıyeten GPU çok kullanılıyor normal gündelik şeylerde.

Bu sonuç.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (4).png
    Ekran Görüntüsü (4).png
    795 KB · Görüntüleme: 46
FIFA, işlemciye yüklenen bir oyun son sürümleri özellikle. Google girince olması mining zararlısına işaret olabilir. Güvenlik kategorisine geçin yardımcı olalım.

Google'a girince oluyor FIFA'ya girince CPU çok kullanıyor acaba benim sistemdemi sorun var.

Google'a girince oluyor FIFA'ya girince CPU çok kullanıyor acaba benim sistemdemi sorun var.

Sonuçta oyuna giriyorsunuz bu yüzden kullanımlar artıyor bu normal. Google da vs. ne kadar bir artış oluyor direk %100 mü kullanılıyor mesela? Daha detaylı bilgi verin.

Sonuçta oyuna giriyorsunuz bu yüzden kullanımlar artıyor bu normal. Google da vs. ne kadar bir artış oluyor direk %100 mü kullanılıyor mesela? Daha detaylı bilgi verin.
%50 ye kadar çıkabiliyor google sistemim bir ara 5dakika'ya yakın süre kastı googlede önceki ekran kartım GTX 1660S'idi onda olmuyordu sonra RTX 3070 aldım ondada gpu kullanımı yüksekti bende geri verip RTX 3070 Ti aldım ondada aynı şekil büyük ihtimalle benim sistemimde sorun var gibi

FIFA, işlemciye yüklenen bir oyun son sürümleri özellikle. Google girince olması mining zararlısına işaret olabilir. Güvenlik kategorisine geçin yardımcı olalım.
Yeni Aldım Önceki Ekran kartım GTX 1660S'idi onda sorun yoktu yükseltiyim dedim ekran kartımı RTX 3070 aldım ondada çok fazla gpu kullanımı olunca geri verdim sıkıntılı diye yeni aldım RTX 3070 Ti ondada aynı.

%50'ye kadar çıkabiliyor Google sistemim bir ara 5Dakika'ya yakın süre kastı Google'da önceki ekran kartım GTX 1660S'idi onda olmuyordu sonra RTX 3070 aldım onda da GPU kullanımı yüksekti bende geri verip RTX 3070 Ti aldım onda da aynı şekil büyük ihtimalle benim sistemimde sorun var gibi.

Yeni aldım önceki ekran kartım GTX 1660S'idi onda sorun yoktu yükseltiyim dedim ekran kartımı RTX 3070 aldım onda da çok fazla GPU kullanımı olunca geri verdim sıkıntılı diye yeni aldım RTX 3070 Ti onda da aynı.

Aynı yazıyı kopyala yapıştır yapmanıza gerek yok. Zaten bu yazılımsal bir sorundur kart değiştirmenize gerek yoktu. @Dutchman hocamın dediği gibi mining virüsü olabilir sistemde. Onun için ayrı konu açın orada yardımcı olalım.

Aynı yazıyı kopyala yapıştır yapmanıza gerek yok. Zaten bu yazılımsal bir sorundur kart değiştirmenize gerek yoktu. @Dutchman hocamın dediği gibi mining virüsü olabilir sistemde. Onun için ayrı konu açın orada yardımcı olalım.
Tamamdır

Açtım

Açtım hocam

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı