PSU önerisi

Bütçe
500

41Bayram

Decapat
Daha fazla  
ASUS ROG GTX 1060 6 GB ve Ryzen 3 1200 bu sistem için 500-600 Watt arası 500 TL'yi geçmeyen PSU önerileriniz nedir?
(Elimde High Power 600 Watt PSU var ama sıkıntılı. Siyah ekran hatasına sokuyor OCCT Power testinde de hata veriyor.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Elimde High Power 600 Watt PSU var ama sıkıntılı
Hocam ben de SHP 650 modelinden vazgeçip High Power markasının güç kaynağını alacaktım. Bu konuyu görünce tereddüt ettim biraz. Acaba markanın genel bir sorunu mu yoksa sadece sizde mi oluştu? Sorunuza cevap verecek olursam, FSP alabilirsiniz. Yukarıdaki arkadaşlar link bırakmış zaten.

Hocam ben de shp 650 modelinden vazgeçip High Power markasının güç kaynağını alacaktım. Bu konuyu görünce tereddüt ettim biraz. Acaba markanın genel bir sorunu mu yoksa sadece sizde mi oluştu? Sorunuza cevap verecek olursam, FSP alabilirsiniz. Yukarıdaki arkadaşlar link bırakmış zaten.

Bendeki PSU en az 5 senelik bunu göz ardı etmemek lazım sadece bende olan bir durum diye düşünüyorum sistemimde en güvendiğim parçaydı aslında(güvendiğim dağlara kar yağdı). :)
600 Watt FSP Hydro var istersen bir bakabilirsin. Tabi senin tercihin incelemeside Technopat yaptı diye hatırlıyorum.

500 Watt olan aklıma yattı aslında 380 lira gibi bir fiyata buldum yine de tavsiyeleri almak istedim.

Bu üç PSU arasından hangisini almalıyım sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bendeki PSU en az 5 senelik bunu göz ardı etmemek lazım sadece bende olan bir durum diye düşünüyorum sistemimde en güvendiğim parçaydı aslında(güvendiğim dağlara kar yağdı). :)

500 Watt olan aklıma yattı aslında 380 lira gibi bir fiyata buldum yine de tavsiyeleri almak istedim.

Bu üç PSU arasından hangisini almalıyım sizce?

FSP alabilirsin 5 yıl Türkiye garantisi var hem uzun sureli garanti bir de güvenilir bir marka bana gore.

Yeni konular

Geri
Yukarı