PSU önerisi

Millerss

Centipat
Daha fazla  
Şu an kullandıgım bu Power sanırım yetmiyor olacak ki mesela Rainbow oynarken 90 dereceyi geçebiliyor işlemci ve buna mı bağlı bilmiyorum, ama bilgisayar donuyor ve reset atmadan düzelmiyor. Bu sisteme yetebilecek pahalı olmayan bir Power önerebilir misiniz? 400 450W yeter gibi düşünüyorum.

Dosya Ekleri

• Psu.png
    Psu.png
    879,1 KB · Görüntüleme: 31
  • cpu.png
    cpu.png
    969,9 KB · Görüntüleme: 29
İşlemci ısısı PSU ile ilgili değil, macun yenilemen gerekiyor muhtemelen ama sen yine de yeni PSU al çünkü markasız gibi duruyor. Sistem özelliklerini de belirtebilirsen iyi olur.

Şu an kullandıgım bu Power sanırım yetmiyor olacak ki mesela Rainbow oynarken 90 dereceyi geçebiliyor işlemci ve buna mı bağlı bilmiyorum, ama bilgisayar donuyor ve reset atmadan düzelmiyor. Bu sisteme yetebilecek pahalı olmayan bir Power önerebilir misiniz? 400 450W yeter gibi düşünüyorum.
PSU dandiğe benziyor ama soğutma sorunlu bence.

Derecenin 90'a gelmesi psu ilemi alakalı bilmiyorum ama psu önerisi olarak,

Belirtmeyi unutmuşum.

GTX 1050 Ti.
i7 4770.
8 GB RAM.
Anakart Casper Nirvana 1.0

Dediğim gibi PSU ile alakası yok sıcaklığın, termal macun yenilemen gerekiyor.
Bence yine de PSU değiştir çünkü çok dandik duruyor. PSU için ne kadar bütçe ayırdın.

Dediğim gibi PSU ile alakası yok sıcaklığın, termal macun yenilemen gerekiyor.
Bence yine de PSU değiştir çünkü çok dandik duruyor. PSU için ne kadar bütçe ayırdın.
1000 tl'ye kadar olabilir. Altı olursa daha iyi olur tabi.

Peki bu bilgisayarın donup ekranların acık kalıp işlem görmemesi PSU ile ilgili olabilir mi?

Derecenin 90'a gelmesi psu ilemi alakalı bilmiyorum ama psu önerisi olarak,
taş gibi psu

Yeni konular

Geri
Yukarı