PSU Power kablo önerisi

PARAMORE

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Eczacı
Gigabyte G750H PSU kullanıyorum. Bilgisayarda hiçbir sorun ya da sıkıntı yoka ama güç kablosu öyle sert ve saçma bir şekilde oturuyor ki ne çıkarabiliyorum, ne takabiliyorum. Bu durum beni işkillendiriyordu ama bugün olay görüntüleyicisi'ni gezerken bilgisayarın defalarca kernel-Power 41 (63) hatası verdiğini fark ettim. Açıklama şu şekilde: Sistem düzgün kapatılmadan yeniden başlatılmış. Bu hatanın nedeni sistemin yanıt vermeyi durdurması, kilitlenmesi veya beklenmeyen bir şekilde güç kaybına uğramış olması olabilir. Oysa sistemde herhangi bir donma, kasma vs. durumu yok. Yine de bu hatayı aylardır vermiş, bu da bana kabloda bir sıkıntı olabileceğini düşündürdü. O sorunun nedenini öğrenmek için ayrı bir konu açacağım ama kabloyu her türlü değişeceğim, zaten sinirimi yeterince bozuyor. Kaliteli veya kendi deneyimlediğiniz bir güç kablosu önerisi sunarsanız sevinirim.

Kablo dediğin içinde bir nötr iki faz zaten piyasadaki tüm kablolar aynı değilmidir.
Tam bilgim yok ondan konu açtım hocam. Yine de rahat girip çıkacak, sağlam bir kablo almak istiyorum. Onun için öneri verilirse sevinirim.

Geri
Yukarı