High power PSU nasıl?

Benim de 12-13 yıl önce GTA Vice City, NFS falan oynatan bir hazır kasa Casper bilgisayarım vardı. Bir gün kasadan yanık kokusu gelmesi ve dumanların bütün odayı sarmasıyla kucakladığım gibi çöpe atmıştım :D Anılarım canlandı.

PSU önemli tabii ki.
2010 yılı falandı. Abim benden habersiz bilgisayarcıya götürmüş PC fiyatı kadar kitlemişlerdi. Eve geldim baktım HDD 14 GB. Daha önce 80 GB'di pentium 4 3.00 GHZ HT işlemcimi çalıp yerine 2.4 GHZ tek çekirdek işlemci takmıştı.
Gittim adamları müşterilerin için de yerden yere soktum laflarımla. Her neyse eve geldik. BF2 kurdum oynarken tam da Jet kullanıyordum birden güm diye bir ses kasa yerinden zıpladı ve dumanlar. Sistem yanmış çöp olmuştu. Gittim o bakkala değiştirttim parçaları komple bir o kadar daha zarara soktum bakkalı. Kısacası PSU'dan asla kısmam ben. :D
İnşallah üzmez bu PSU beni başka da alternatif yok açıkcası sağolasın. @Jira

2060 fazla güç tüketen bir kart olarak çıkabilir tavsiyem 600W olarak almanızdır. Belki yetedebilir emin değilim ama en azından indirimli bir marka model kaliteli PSU varsa 600W olarak daha güzel olur.

2060 fazla güç tüketen bir kart olarak çıkabilir tavsiyem 600W olarak almanızdır. Belki yetedebilir emin değilim ama en azından indirimli bir marka model kaliteli PSU varsa 600W olarak daha güzel olur.
600 watt ben de isterim ama maalesef bütçeyi çok aşıyor.
Sistemi bu hafta sonu toplamak zorundayım çünkü dersler başladı ve PC olmazsa ilk hafta ayvayı yerim. :D

4 senedir kullanıyorum bir sorun ile karşılaşmadım. Eski kullandığım PSU biraz gürültü yapıyordu, bu var ile yok arasında gidiyor. Çok sessiz ve kaliteli.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı