Çözüldü PSU söktükten sonra kasadan tuhaf ses geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

dbonanım

Zeptopat
Daha fazla  
Hocalarım bilgisayarda bir şey yoktu, bir söküp takmam gerekti. Yeniden yaptıktan sonra uçak motoru gibi ses çıkarmaya başladı. Biraz baktım, erişebildiğim kasa içi fanları bir cetvelle durdurarak denedim ama ses kesilmedi. Sanırsam ses PSU'dan geliyor çünkü en çok orası titriyor. O yüzden açıp bakmak istiyorum ama PSU dikdörtgen bir kutunun içinde ve buradan nasıl çıkarırım bilmiyorum. Arkadaki 4 cıvata tutuyor sanırsam ama delik çıkması için fazla küçük gibi.

Dosya Ekleri

• 20230429_202432.jpg
    20230429_202432.jpg
    201,8 KB · Görüntüleme: 18
  • 20230429_202414.jpg
    20230429_202414.jpg
    216,1 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocalarım bilgisayarda bir şey yoktu, bir söküp takmam gerekti. Yeniden yaptıktan sonra uçak motoru gibi ses çıkarmaya başladı. Biraz baktım, erişebildiğim kasa içi fanları bir cetvelle durdurarak denedim ama ses kesilmedi. Sanırsam ses PSU'dan geliyor çünkü en çok orası titriyor. O yüzden açıp bakmak istiyorum ama PSU dikdörtgen bir kutunun içinde ve buradan nasıl çıkarırım bilmiyorum. Arkadaki 4 cıvata tutuyor sanırsam ama delik çıkması için fazla küçük gibi.

Arkadaki kapaktan erişiliyor diye hatırlıyorum hocam.

Arkadaki kapaktan erişiliyor diye hatırlıyorum hocam.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı