PSU tıkırtı sesi

• Konuyu başlatan yms
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 1B

yms

Hectopat
PSU'dan rahatsız edici bir ses geliyor. Daha sistemi alalı 6 ay falan oldu. Sorun neden kaynaklanıyor olabilir?

Video yükleyeceğim, biraz zamana ihtiyacım var.

Şunu denediniz mi? Sistem soğuk iken ve ilk açılışta biraz daha fazla yoğun olabilir. Sisteme yük bindikçe ses değişimi oluyor mu? Her zaman olmayabilir. Eğer durum böyle ise ben yine bobinler ile alakalı olduğunu düşünüyorum.
Kesinlikle alakası yok düğmeye bastığımdan itibaren kesintisiz geliyor.
Video
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu ses benim cihazıma ait. Tıkırtı bu şekilde daha bariz ama sizde ki biraz daha fanın kendisi ile ilgili gibi geliyor.

Bu ses benim cihazıma ait. Tıkırtı bu şekilde daha bariz ama sizde ki biraz daha fanın kendisi ile ilgili gibi geliyor.
Aralıklarla geliyor gibi. Rahatsız edici değil ama benim ki traktör gibi geliyor.
Garantiye vermeyi düşünüyorum ama anadolu yakasında kargoya da güvenemiyorum.

Kesinlikle alakası yok düğmeye bastığımdan itibaren kesintisiz geliyor.
Video

Yani, coil whine da var gibi ama fanlık bir durum da var gibi sanki fan bir şeye sürtüyor hafiften. PSU modeli neydi?

Geri
Yukarı