PSU ve Monitör kablolarının karışması

Orlian

Hectopat
Merhaba,

ASUS VG248QE monitör ve FSP HYDRO 850W güç kaynağım var. Kurulum esnasında güç kablolarını karıştırdım sanırım. Power Supply'de başlık olarak daha kalın kaba kabloyu, monitörde ise daha pürüzsüz düz kabloyu kullanıyorum. Aynı bileşenleri kullananlar varsa bilgilendirebilir mi? Kabloların karışması sorun yaratır mı? Teşekkürler...

Dostum şansına aynı monitörü kullanıyoruz :) Sorun olmamakla birlikte, için rahat etsin diye söyleyeyim.

Monitör kablosunda şu şeyler yazıyorsa doğrudur: HONGLIN 10A250V - KTL SU04069-5003 (Bunlar dişlilerin giriş kısmında yazıyor).

Kablonun uç, yan kısmında EAC yazıyor. Diğer yan kısmında ise S-FI-N-D / CEBEC / HL-026 yazıları var.

Dostum şansına aynı monitörü kullanıyoruz :) Sorun olmamakla birlikte, için rahat etsin diye söyleyeyim.

Monitör kablosunda şu şeyler yazıyorsa doğrudur: HONGLIN 10A250V - KTL SU04069-5003 (Bunlar dişlilerin giriş kısmında yazıyor).

Kablonun uç, yan kısmında EAC yazıyor. Diğer yan kısmında ise S-FI-N-D / CEBEC / HL-026 yazıları var.
Sen adamsın. [emoji56]

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı