PSU ve termal macun önerisi

HavlayanLama

Hectopat

Termal macuna gerek yok fakat termal macun çok pahalı bir şey değil, alabilirsiniz. Gittigidiyor olan çakma olabilir.

Termal macuna gerek yok fakat termal macun çok pahalı bir şey değil, alabilirsiniz. GittiGidiyor olan çakma olabilir.

Teşekkürler bu PSU'yu idareten kullanmak zorundayım bir süre bu süre zarfında nasıl koruyabilirim sistemimi?

@Keremsaido32 SHP 650 önermeyin, iç ünitesi çok eski ve korumaları eksik bir PSU. Kullandığı PSU'dan farkı yok.

Bütçeniz nedir? Şimdiki PSU'nuz şuana kadar sıkıntı çıkarmadıysa bütçe oluşana kadar da sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum.

@Keremsaido32 shp 650 önermeyin, iç ünitesi çok eski ve korumaları eksik bir PSU. Kullandığı PSU'dan farkı yok.

Bütçeniz nedir? Şimdiki PSU'nuz şu ana kadar sıkıntı çıkarmadıysa bütçe oluşana kadar da sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum.

Kasım'ın 25'nden beri kullanıyorum 2 3 kere eletirk kesintisine maruz kaldım fakat bir sorun olmadı bütçem 350 400 arası şu anda ürünleri görüp ona göre şekillediricem bütçemi ayrıca akım korumalı bir priz kullanmak az da olsa koruma sağlar mı?

@HavlayanLama şuana kadar sorun çıkarmadıysa bir şey olmaz fakat ne kadar erken değiştirirseniz o kadar iyi diyebilirim. 350-400 arasına alacağınız PSU'lar da üst düzey kaliteli olmayacaktır. Elinizdeki PSU'yu bütçe oluşana kadar kullanın, ondan sonra 250-300 lira civarına satabilirsiniz.

PSU bozulana kadar kullanın bence sıkıntı olmaz. Sisteminiz çok fazla Watt tüketmiyor sıkıntı çıkacağını sanmam.

Macun için MX-4 öneririm eğer üzerindeki macun stok fan üzerindeki ise değiştirirseniz iyi olur biraz daha ısı azalacaktır.

@HavlayanLama şu ana kadar sorun çıkarmadıysa bir şey olmaz fakat ne kadar erken değiştirirseniz o kadar iyi diyebilirim. 350-400 arasına alacağınız PSU'lar da üst düzey kaliteli olmayacaktır. Elinizdeki PSU'yu bütçe oluşana kadar kullanın, ondan sonra 250-300 lira civarına satabilirsiniz.

Direk kasa olarak satsam daha iyi olur muhtemelen pek iyi hava akışı yok gibi
PSU bozulana kadar kullanın bence sıkıntı olmaz. Sisteminiz çok fazla Watt tüketmiyor sıkıntı çıkacağını sanmam.

Macun için MX-4 öneririm eğer üzerindeki macun stok fan üzerindeki ise değiştirirseniz iyi olur biraz daha ısı azalacaktır.
Full yükte 73-76 dereceleri görüyorum stok fan ve macun ile iyimidir

Yeni konular

Geri
Yukarı