PSU yandı

Mano_Ekr

Hectopat
Daha fazla  
Markayı tahmin edin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Neyse kalitesiz PSU'lu sistem almayı düşünenlere ibret olur konu en azından.

Hocam zamanın da bende FSP Hydro k 500 alacaktım daha sonra bir arkadaşım şu PSU daha iyi gibi dedi bende maalesef şunu aldım Cooler Master Elite V4 500W acaba bir sıkıntı çıkarır mı 10 ay oluyor sanırsam PC toplayalı şu an da RX 560 ile çalışıyor sistem işlemci R5 1600 AF 8+8 GB Corsair 3200MHz RAM var o şekilde sizce bir sıkıntı vs çıkarır mı şu ana kadar çıkarmadı umarım sonra da çıkarmaz şimdiden cevaplarınız için teşekkkürler iyi sosyaller.

O zaman aralında 300TL oynuyordu galiba ben 600TL almıştım PSU'yu. Hepsiburada'nın kendi mağazasından.

Herhangi bir sorun çıkarıcağını düşünmüyorum ama keşke FSP alsaydınız ben bir kere Cooler Master kullandım ve 2-3 yıl sonra ikide bir kapanmaya başladı PC pek tavsiye ettiğim bir marka değil ama kalitesizde değil.

Yanıtların için teşekkürler FSP alacaktım da dediğim gibi 2 sene sonra falan değiştirmeyi düşünüyorum işlemciyi o sırada alırım gibi teşekkürler iyi sosyaller.

Valla hocam ben 5 senedir 650w Everest PSU kullanıyorum, hiçbir sorun yaşamadım. İstatistiklere göre bu benden başka herkesin sorun yaşayacağı anlamına geliyor (!) xd. Geçmiş olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…